S23, mobil veride ekran süresi 4 saat

S23'üm, yüzde 15'in altına düştüğünde çok hızlı bir şekilde tükeniyor, özellikle yüzde 5'e indiğinde kapanması an meselesi. Sizde durumlar nedir?

S23'üm, yüzde 15'in altına düştüğünde çok hızlı bir şekilde tükeniyor, özellikle yüzde 5'e indiğinde kapanması an meselesi. Sizde durumlar nedir?
Evet öyle maalesef. %5 ten %0 a inmesi 5 dakika bile sürmüyor galiba :D %5 e indiği zaman dur ya iki dakika daha bakayım şarja takarım diyemiyorum %5 e düştüğünü görür görmez prize koşuyorum.

Bugün bende bir ekran fotoğrafı atayım.
Senkronizasyon, konum ve Bluetooth sürekli olarak açık. Screenshot_20231104_001748_Device care.jpg

Gayet güzel. Android 14 güncellemesiyle beraber pil daha da iyileşmiş diyorlar. Ben güncelledim ama lanet pil kullanımı ekranının değişmesinden dolayı test edemedim henüz.
Benimki de 13 hâlâ. Teşekkürler.

Bugün de ağırlıklı olarak Wifi kullanmaya çalıştım. Galiba şarjımın az gitmesinin sebebi şebekeden kaynaklıymış.
Screenshot_20231106_192054_Device care.jpg

Gerçekten de sadece Wifi ile kullanınca bu kadar fark edeceğini düşünmüyordum. Öğlen 1 gibi telefonu şarjdan çıkardım ve şu anda ekran görüntüsünü ekliyorum.

Screenshot_20231127_231115_Device care.jpg

Açıkçası mobil veride bu kadar fark edeceğini beklemiyordum.

27.11 2023

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı