S23, mobil veride ekran süresi 4 saat

Benim anlık durum bu yoğun kullanıma rağmen hala yüzde 45 şarjım var. Dün 9 saat ekran süresi almıştım.

Dosya Ekleri

• WhatsApp Image 2023-10-20 at 19.08.11.jpeg
    WhatsApp Image 2023-10-20 at 19.08.11.jpeg
    45,6 KB · Görüntüleme: 43
25 saatlik kullanıma 5 saat çok iyi hocam. Zamanla oturur bu dediğime geliyor gibi. Telefon mevcut düzene uyum sağladıkça artmaya devam eder bir yerde stabile bağlar.
Takıldığım nokta Haziran ayında alınan telefonun hala uyum sağlamaya çalışması. Yine de bugün beni şaşırttı 5 saat ekran süresiyle. Hayırlısı hocam.

Takıldığım nokta Haziran ayında alınan telefonun hala uyum sağlamaya çalışması. Yine de bugün beni şaşırttı 5 saat ekran süresiyle. Hayırlısı hocam.
Uyum sağlamaktan kastım yaz boyu evde wifi ve düşük parlaklık ile telefonu kullandınız. Şuan mobil veri yüksek parlaklık ve şebeke sorununun olduğu bir duruma geçtiniz. KYK ya yeni geçtiniz diye düşünüyorum o yüzden adapte olunca ekran süresi yerine oturur dedim.

Uyum sağlamaktan kastım yaz boyu evde wifi ve düşük parlaklık ile telefonu kullandınız. Şuan mobil veri yüksek parlaklık ve şebeke sorununun olduğu bir duruma geçtiniz. KYK ya yeni geçtiniz diye düşünüyorum o yüzden adapte olunca ekran süresi yerine oturur dedim.
Bakalım, geri dönüt yaparım. Hızlı Şarjı kapatıp deneyeceğim bir de. Olmazsa hard reset.

Şaşırtıcı bir şekilde bugün 5.30 civarı ekran süresi aldım. Dün ve önceki günlerde de 4 saat civarlarında olmasına rağmen bugün böyle olması şaşırttı beni.
Screenshot_20231028_205426_Device care.jpg

28.10.2023

Son düzenleme:

Geri
Yukarı