SA:MP Roleplay önerileri

2 kişiyiz arkadaşım ve ben hem rol yapmak istiyoruz hem de sıkılmayacağımız yer arıyoruz tam olarak hangi server gireceğimi tam olarak anlamadım basit bir şekilde anlatır mısınız?

2 kişiyiz arkadaşım ve ben hem rol yapmak istiyoruz hem de sıkılmayacağımız yer arıyoruz tam olarak hangi server gireceğimi tam olarak anlamadım basit bir şekilde anlatır mısınız?
Kendi rol bilginize göre seçin hocam, yukarda bir arkadaşın önerdiği Vendetta var ama hard bir rp oyuncusu değilseniz diğer alternatiflere bakın. Eğer sunucuya nasıl gireceğiniz hakkında bilgi arıyorsanız sunucuların kendi sitelerinde oluyor.

Kendi rol bilginize göre seçin hocam, yukarıda bir arkadaşın önerdiği Vendetta var ama hard bir rp oyuncusu değilseniz diğer alternatiflere bakın. Eğer sunucuya nasıl gireceğiniz hakkında bilgi arıyorsanız sunucuların kendi sitelerinde oluyor.

HARD RP oynayabilecek kişileriz. Ama Vandetta'nın yaş ortalaması çok yüksek olduğu için maalesef akşam giriyorlar.

HARD RP oynayabilecek kişileriz. Ama Vandetta'nın yaş ortalaması çok yüksek olduğu için maalesef akşam giriyorlar.
Hocam zaten genelinde akşam saatlerinde yoğunluk oluyor.
Eğer sabah yoğun olarak bir yer arıyorsanız Rina RP var sabahları falan da 300 çekiyor güya. Onun dışında bilmiyorum ama yaş ortalamasının da paralel olarak düşeceğini belirteyim.

Son düzenleme:
Rina RP platformu değil adeta freeroam sunucusudur. Sabah aktif olsun diye freeroam sunucularında rol kovalamanızı önermem.
Biz de öyle tanımlıyoruz zaten o sunucuyu ama sabah saatlerinde o kadar aktif oyuncusu olan başka bir sunucu bilmiyorum.

Arkadaşıma bıraktırmaya çalışıyorum kaç haftadır.

Geri
Yukarı