SA:MP - Vendetta Roleplay'a ne oldu?

Türk sunucularında RP oynanmaz. Yabancılar daha iyi rol yapıyor. Sorunuza gelirsek kapanmış olabilir.

Şu kurduğun cümleyi anca 3-5 sunucuda sadece DM atıp çıkan biri söyler. Vendetta'da keşke oynayabilme imkanın olsaydı. O zaman bu söylediğin şeyin ne kadar çocukça olduğunu anlardın.

Son düzenleyen: Moderatör:
Şu kurduğun cümleyi anca 3-5 sunucuda sadece DM atıp çıkan biri söyler. Vendetta'da keşke oynayabilme imkanın olsaydı. O zaman bu söylediğin şeyin ne kadar çocukça olduğunu anlardın.
Ben şahsen Vendetta'da oynama imkânı bulamadım çünkü roleplay'e yeni yeni başlamış biriyim.(2 yıl falan) Fakat çevremden duyduğuma göre çok hard ve kaliteli rollerin döndüğü bir sunucuymuş zamanında.

@NIGGSUNBEATEN Çoğu Türk sunucusunda oynadım. Trolleyen çoktu. Belki bana gelmiş olabilir. Yabancı sunucularda daha iyi rol yapılıyor ve ben bu sunucularda hiç trolle rastlamadım. Söylediğim çocukça değil ayrıca. Herkesin düşüncesi farklı olabilir. Sırf düşüncesi farklı diye insanlara böyle davramanız hoş değil. Biraz düzgün üslup öğrenin.

Düşük seviyeli profiller bizim millete ait değil, neredeyse her yerde var. Yabancı sunucularda oynadım, buradaki çoluk çocuklar orada da var. Konunun Türk topluluğu ile alakası yok, tamamen yöneticilerin yaklaşımı ile alakalı.
Vendetta bu tarz profillerin barınamadığı bir sunucu olduğu için kaliteliydi ve troll roller değil hard rollerin yapıldığı bir platformdu, şimdi ise ceza sicili calculus kitabı gibi olan adamları ısrarla sunucuda barındırmaya devam eden yöneticiler ile dolu. Bundan dolayı Vendetta roleplayi arıyoruz çünkü gerçek anlamda hard roleplay yapılabilecek bir yer kalmadı. Herkes oyuncu endişesi güderek hareket ettiği için lüzumsuz insanları platformlardan temelli bir şekilde uzaklaştırmıyorlar.

Yeni konular

Geri
Yukarı