SA:MP Roleplay önerileri

S0biet

Decapat
Daha fazla  
SA:MP oynuyordum ama artık oynayabileceğim bir sunucu yok, roleplay açısından sizin önerileriniz varsa söyleyin. 2 kişiyiz, rol ortamları bol olması iyi olur.

Selam konuyla biraz alakasız ama sa MP'yi nereden güvenli şekilde indirebilirim ve San Andreas oyununu virüssüz güvenilir bir kaynak var mı acaba?

Bende Ocak'ta sizin gibi bir konu açmıştım. Onun üzerine bu roleplay ortamlarını biraz test etme şansı buldum. Şöyle diyeyim size;
En kaliteli rol ortamı Vendetta'dadır. Fakat yönetimin ciddi derece pasifliği, illegal birliklerle ilgilenilmemesi gibi sebeplerden sabahları en fazla 20, akşamları en fazla 100 görüyor. Yani aktif bir rol ortamı bulmak zorlaşıyor.
Nineteen roleplay hakkına bir bilgim yok.
South Central Roleplay adında yeni bir server açıldı ve beta sürümü 1 Nisan itibarıyla bitiyor. Orası da güzel, denemeye değer. 100-150 arası kişi var orada da.
Vice çok kalabalık. Haliyle troll ihtimali de çok fazla.
Sunrise Roleplay adında yeni bir server açıldı. Yönetimi başarılı fakat beklenilen ilgiyi göremedi. Onda da aktiflik şu an için düşük. Size tavsiyem South başlayın, zaten yeni bir server. Eğer hardrp kavramıyla oynayabiliyorsanız, yaza doğru Vendetta aktifleşir, ona geçersiniz.

Selam konuyla biraz alakasız ama sa MP'yi nereden güvenli şekilde indirebilirim ve San Andreas oyununu virüssüz güvenilir bir kaynak var mı acaba?
SAMP'ın hangi sürümünü kullanacağınıza bağlı. Tüm roleplay sunucuları avantajlarından dolayı 0.3DL sürümünde ama o sürüm resmi olarak kaldırıldı. GTA:SA'yı ise Steam üzerinden edinebilirsiniz.
Bende Ocak'ta sizin gibi bir konu açmıştım. Onun üzerine bu roleplay ortamlarını biraz test etme şansı buldum. Şöyle diyeyim size;
En kaliteli rol ortamı Vendetta'dadır. Fakat yönetimin ciddi derece pasifliği, illegal birliklerle ilgilenilmemesi gibi sebeplerden sabahları en fazla 20, akşamları en fazla 100 görüyor. Yani aktif bir rol ortamı bulmak zorlaşıyor.
Nineteen roleplay hakkına bir bilgim yok.
South Central Roleplay adında yeni bir server açıldı ve beta sürümü 1 Nisan itibarıyla bitiyor. Orası da güzel, denemeye değer. 100-150 arası kişi var orada da.
Vice çok kalabalık. Haliyle troll ihtimali de çok fazla.
Sunrise Roleplay adında yeni bir server açıldı. Yönetimi başarılı fakat beklenilen ilgiyi göremedi. Onda da aktiflik şu an için düşük. Size tavsiyem South başlayın, zaten yeni bir server. Eğer hardrp kavramıyla oynayabiliyorsanız, yaza doğru Vendetta aktifleşir, ona geçersiniz.
Vendetta haricindekiler biraz yanlış olmuş. South Central Roleplay denen yeri es geçiyorum. LSRP düzenini kullanarak havalı görünmeye çalışıyorlar. Vice çok kalabalık, evet roller de biraz kötüydü. Sunrise Roleplay? Muhtemelen iki ay sonra kapanacak sunuculardan birisi daha.

Bu arada bunu neden söylüyorum, South Central ve Sunrise sunucularında yönetici olarak bulunuyordum. Vice'de de rol ekibinde yer aldım. Vendetta haricindeki sunucular elinde sonunda kapanıyor.

Son düzenleme:
Samp'ın hangi sürümünü kullanacağınıza bağlı. Tüm roleplay sunucuları avantajlarından dolayı 0.3dl sürümünde ama o sürüm resmi olarak kaldırıldı. GTA: Sa'yı ise Steam üzerinden edinebilirsiniz.

Sağ ol bilgilendirme için o zaman karttaki paraya GTA San Andreas alacağım Steam üzerinden bir de sa MP kuracağım web üzerinden teşekkürler tekrardan :)

Sağ ol bilgilendirme için o zaman karttaki paraya GTA San Andreas alacağım Steam üzerinden bir de sa MP kuracağım web üzerinden teşekkürler tekrardan :)
Steam sürümünde bazı sorunlar olabiliyor. SAMP'ı düzgünce açabilmek ve oynayabilmek için ek modlar kurmanız gerekiyor. İnternette araştırarak görebilirsiniz.

Son düzenleme:
Safari Roleplay var. Son zamanlarda aktifliği düştü ama güzel yerdir.

Tamam üzgün atmayın diğerlerinin yanında basit kalıyor, biliyorum.

Geri
Yukarı