Saç dökülmesi

Yaşım 18, 2 yıldır fön, wax vb şeyler kullandım saçım döküle döküle bir hal oldu. Şimdi makine ile sıfırladım kafamı 22.gün bugün durum böyle bazı saç telleri neden uzamıyor. Sıklaştırmamın yolu var mı?
-2 ay önce.
-1 ay önce.
-Şimdi.
Not; Zoom yapıp diplere bakın.Eki Görüntüle 585787Eki Görüntüle 585790Eki Görüntüle 585793
Son fotoğrafa düştüm :D eğer yakın zamanda veya uzun farketmez stres yaşamışsanız saçınız çok fazla dökülür

Sonuçta bunlar kimyasal,genetik olmayıpta saçı dökülen, fön yüzünden saç dipleri yanıp dökülen birçok arkadaşım var ve herkesin saçı belli ki seninki kadar kuvvetli değil. Bu süreçte en iyisi doktora görünmek. "Milletin" sallamasına bakmamak lazım.
Hocam önemli olan fönü nasıl çekeceğini bilmek. Fön saç diplerine çekilmiyor, gidip yakarsan tabii ki dökülür. Kimyasal mevzusu ise güvenilir, bilindik markaların ürünlerini kullanmak gerekir. Ben mesela İngiltere merkezli Toni&Guy markasını kullanıyorum, adamlar her ürünün arkasında ve gayet kaliteli ürünleri var. Türkiye'de örneğin HOBY diye bir marka var, bi kere waxını kullandım, saçların reaksiyon verip yandığını hissettim kimyasal olarak.

Geri
Yukarı