Sağlam Lisans Benzeri Yerlerdeki Anahtarlar Sahte mi?

Bir arkadaş dünden beri beni sinir etti. Gerek konuşma tarzı olsun gerek inadı olsun. Lütfen bu arkadaşa, bunu anlatın.

Hepsi orijinal olur genellikle ama korsan ürünlerdir. Bazı kişiler o Key'lerin bulunduğu sunucuları patlatıp zibilyon tane Key alıp ucuza satarlar. Etik değil ama orijinal.

Konuyu okudum arkadaş trol, Ryzen 3.8GHz işlemci demiş ve 64 GB RAM'e sahip olup W10 "kastığını" iddia ediyor zırva...

Sizin sorunuza gelirsek bu lisans anahtarları sahte değil, geçerli.

Win 8.1'e geçsin düzelir o zaman 😅
Öyle yaptığını iddia ediyor. :ROFL:
Ayrı yeten M.2 SSD'ye sahipmiş.

Hayır değil, kendilerinden 3 tane Windows 10 lisansı aldım bugüne kadar, bir tanesinin anahtarı hatta yanlış çıkmıştı, site içindeki müşteri temsilcisi 10 dakika içinde hiç bir problem yaratmadan yeni anahtar vermişti.

Gönül rahatlığıyla kullanın.

Öyle yaptığını iddia ediyor. :ROFL:
Ayrı yeten M.2 SSD'ye sahipmiş.
Sadece SSD olsa bile bence Win 10 kullanılır. Arkadaşa ok deyip geçilmeli bence 🤭

Sahte olan lisans ile etkinleştirme yapılamaz. Lisans anahtarı yazıldığında sistem internet üzerinden ilgili sunucuya bağlanıyor. Geçerli olduğu Microsoft tarafından kontrol ediliyor.

Ancak bu lisansların tedarik edilme şekilleri belirsiz. Son kullanıcının satın almasına uygun biçimde oluşturulmuş lisanslar değil. Tespit edilmesi halinde -ki fark etmeleri zordur- lisans iptal edilebilir.

Ben Kasım 2019'da 10 liraya aldığım MAK lisansı hala kullanıyorum. Üç makinede kullandım hatta. Hiçbir sorun çıkmadı.

Geri
Yukarı