Sağlam lisans güvenilir mi?

CMD'den etkinleştirmek varken önermiyorum. Zaten bu lisanslar yasal değil.

Arkadaşlar CMD'den etkinleştirmeyi düşünenleri söylüyorum. 2 gün sonra PC yavaşladı ya da PC 1 dakikada açılıyor diye sorunlarınız olur sakın ha yapmayın. Bu CMD'den yaptıklarınız sizi bir sunucuya bağlıyor ve bilgisayarınız zombi ağ oluyor gidip Instagram takipçi botu oluyorsunuz. Sakın aklınızdan geçirmeyin en kötü format atıp 1 ay deneme sürümü kullanın ama asla yapmayın bunu. Ha yaptım derseniz USB ile format atın onarma yerinden format atarsanız bu illet geçmiyor size sahte Windows kuruyor. En iyisi 1 ay bekleyip 80 90 TL'ye key almak sağlıcakla kalın.

Arkadaşlar CMD'den etkinleştirmeyi düşünenleri söylüyorum. 2 gün sonra PC yavaşladı ya da PC 1 dakikada açılıyor diye sorunlarınız olur sakın ha yapmayın. Bu CMD'den yaptıklarınız sizi bir sunucuya bağlıyor ve bilgisayarınız zombi ağ oluyor gidip Instagram takipçi botu oluyorsunuz. Sakın aklınızdan geçirmeyin en kötü format atıp 1 ay deneme sürümü kullanın ama asla yapmayın bunu. Ha yaptım derseniz USB ile format atın onarma yerinden format atarsanız bu illet geçmiyor size sahte Windows kuruyor. En iyisi 1 ay bekleyip 80 90 TL'ye key almak sağlıcakla kalın.

Doğru sunuculara bağlarsan birşey olmaz. Ayrıca deneme süresiz.

Ve ayrıca hocalarım o keyler Windows'un bir yıl dönümünde bizlere yaptığı kıyaklar. Çünkü Windows 7 ve diğer OS'ların keylerini de Windows 10'da kullanabiliyoruz bu yıl dönümünde olan olay yüzünden. İşte bu yüzden kadar ucuz. Kimseye belirtmezseniz hiçbir şey olmayacaktır.

Doğru sunuculara bağlarsan birşey olmaz. Ayrıca deneme süresiz.

Hocam CMD'den etkinleştirirken girdiğiniz "slmgr /skms kms8.msguides.com" komutu ile KMS sunucularına bağlanıyorsunuz. Cahilliğiniz yetmezmiş gibi bir de öneriyorsunuz. Sizce koskoca Windows sizin bedava etkinleştirme yapmanıza izin mi verecek?

Doğru sunuculara bağlarsan bir şey olmaz. Ayrıca deneme süresiz.

Hocam sen neden bahsediyorsun ne süresizi oldu sen para falan verme Microsoft'a. 30 gün deneme sürümü vardır ondan sonra senden etkinleştirmeni ister etkinleştirmezsende kişiselleştirme özellikerini kullanamazsın ve bazı güvenlik güncellemelerini alamazsın.

Kalp kırmadan tartışalım. Daha geçenlerde birisini kaybettim ona karşı yaptığım şeylerden dolayı özür dahi dileyememiştim. Herkes farklı düşünür, senin 6 gördüğünü başkası 9 görür. Kalp kırmadan tartışın.

Hocam CMD'den etkinleştirirken girdiğiniz "slmgr /skms kms8.msguides.com" komutu ile KMS sunucularına bağlanıyorsunuz. Cahilliğiniz yetmezmiş gibi bir de öneriyorsunuz. Sizce koskoca Windows sizin bedava etkinleştirme yapmanıza izin mi verecek?

KMSpico bedava veriyor? Tabi zararlı orası ayrı.

Hocam sen neden bahsediyorsun ne süresizi oldu sen para falan verme Microsoft'a. 30 gün deneme sürümü vardır ondan sonra senden etkinleştirmeni ister etkinleştirmezsende kişiselleştirme özellikerini kullanamazsın ve bazı güvenlik güncellemelerini alamazsın.

Siz kullanılamaz diyorsunuz. Ben mi yanlış anladım?

KMS kendi sunucusuna bağlıyor senin bilgisayarını ve haberin olmadan zombi bilgisayar olarak kullanılıyor. Zaten bir key 30 TL. Çok da pahalı değil.

Ucuz olmasının sebebi bunlar Windows 7 keyleri. Çok ucuza ithalat edip bize satıyorlar.

Siz kullanılamaz diyorsunuz. Ben mi yanlış anladım?

Evet hocam kişiselleştirme özellikleri kullanılamıyor eğer Windows'unuz etkin değilse ki şu an benim Windows'um etkin değil. Masaüstü fotoğrafı gibi şeyleri değiştiremiyorsunuz.

Yeni konular

Geri
Yukarı