Sağlam lisans güvenilir mi?

atilakutlu

Decapat
Makaleler
1
Daha fazla  
İyi forumlar arkadaşlar iyi akşamlar, benim Windows'um etkin değil deneme sürümü kullanıyorum 1 aya bitecek deneme sürümü yeni format attım. Sorum şudur ki ben Windows 10 Pro lisans key arıyordum ve Windows 10 Pro Retail Key Satın Al | SaglamLisans burayı buldum birazcık araştırınca birkaç kişi güvenilir demiş birkaç kişide güvenmiyorum demiş. Bu site güvenli midir değil midir dolandırılır mıyım şimdiden sağ olun.

Düzeltme: Arkadaşlar bazı forumlara baktığıma göre güvenli demiş çoğu kişi ben daha almadım eğer alırsam buraya gelip tekrar bildireceğim ne olup ne bittiğini. Aşağıda bir arkadaş CMD ile etkinleştir onlar yasal değil demiş. Sakın ha CMD ile etkinleştirmeyin bilgisayarınızı sunuculara bağlıyorlar ve bilgisayarınız zombi ağ oluyor. Bu illete ben bir kez bulaştım bir daha bulaşmam. Yapanlar varsa düzeltmek için yapıcağınız şey USB ile temiz bir format atmak "USB ile".
BIOS'a falan yerleşme olayları da hepsi yalan O, bize o internette verilen keyler MAK keyler BIOS'a yerleşmez onları dert etmeyin. Bilgisayarınızdan olacağınıza gidin 100 TL'den olun

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı