Sağlam Lisans güvenilir mi?

osomanTR

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
INTEL CORE I5 12400F & ASUS TUF GAMING B660M-E D4 & ASUS TUF GAMING 3070 TI V2 OC EDITION & KINGSTON FURY BEAST 16GB 3200 MHZ CL 16 DUAL KIT & CORSAIR MP600 4700 MB / 1950 MB 1 TB PCIE 4.0 M.2 SSD & COOLER MASTER MASTERBOX TD500 MESH ARGB 650W 80+ BRONZE
Windows 11'e geçmeden evvel daha ucuz fiyatlarla Windows 10'umu etkinleştirmek istemiştim. İnternette gezinirken tavsiye edilen, fiyatları da bir hayli uygun olan bu siteyi buldum. Bir sürü pozitif değerlendirmeleri var gibi duruyor ama ne kadarı doğrudur emin olmak zor. Özellikle Retail keylerin fiyatları imkansızın da ötesinde. Aklıma ilk MAK tarzı keyler olabilecekleri geldi. Değerlerdirmelerde biraz gezinsem de bu konuda pek bir bilgiye rastlamadım. Buradan alışveriş yapmış, ürün anahtarı almış dostlarım var mıdır bir bilgisi olan? Sadece Retail değil, OEM almışlar da yanıt da bulunabilirler, onların da fiyatı oldukça düşük seviyede. İyi sosyaller.

Bi tık crack'e kaçabilir ama Windows'a para ödenir mi? Ödeyen var mıdır orasını bilemem. Bana göre ödemek ağır enayilik olur.

şuna bakabilirsiniz. Tamamen opensource ve güvenilir.

Güvenilir hocam. Oradan çok defa alışveriş yaptım. Ama morlisans isimli site oraya göre daha uygun fiyatlı. O da güvenilir.

Windows 11'e geçmeden evvel daha ucuz fiyatlarla Windows 10'umu etkinleştirmek istemiştim. İnternette gezinirken tavsiye edilen, fiyatları da bir hayli uygun olan bu siteyi buldum. Bir sürü pozitif değerlendirmeleri var gibi duruyor ama ne kadarı doğrudur emin olmak zor. Özellikle Retail keylerin fiyatları imkansızın da ötesinde. Aklıma ilk MAK tarzı keyler olabilecekleri geldi. Değerlerdirmelerde biraz gezinsem de bu konuda pek bir bilgiye rastlamadım. Buradan alışveriş yapmış, ürün anahtarı almış dostlarım var mıdır bir bilgisi olan? Sadece Retail değil, OEM almışlar da yanıt da bulunabilirler, onların da fiyatı oldukça düşük seviyede. İyi sosyaller.
Güvenilir ama bazen 10 derken pro veriyorlarmış sonra key yüzünden pro falan olanlar var dikkat et.

Hocam Windows 10 fiyatı 500₺'nin altında olamaz. Bize bu fiyatın altında satılanlar aslında korsan sitelerde yer alan kodlardan farklı değil. O kodları parayla satıyorlar o kadar.
Güvenilirlik konusunda korsan olması dışında bir sıkıntısı yok. Ama 11'e geçmek yerine 10 alıp sonra 11'e ücretsiz geçiş mantığına hayran kaldım. :)

Yeni konular

Geri
Yukarı