Sahibinden.com Çar Alım-Satım Dolandırıcılığı

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bak ben senin elini kuvvetlendirdim. Senin elinde Wattsap kayıtları var.
Adam aynı ürünü birine sattıktan, parasını aldıktan sonra başka birine tekrardan satmaya çalışıyor.
Benim de elimde Wattsap kayıtları var. Yetmedi 4K video çektim :) Saati ve numarası belli olacak şekilde bizzat kendi sesiyle konuştuğu, pazarlık ettiği ortada. Bu saatten sonra sana şikayetçi olmak kalıyor.

Çünkü dediğim gibi malın önde gideni.
Konuşmasından bile belli öküzün teki olduğu, şikayet edeceksin bir güzel ağzının orta yerine edecekler merak etme. Yumurta dayanınca paranı da verirler.

Bak sen yalnızca karakola git ve tüm delilleri göstererek şikayetçi ol. Bu arkadaştan geri dönüş falan bekleme çünkü ben çözdüm elemanı cidden. Sen hem paranı alırsın hem de vatandaşın hürriyetini.
Adam gibi adamsın gökhan abi :D.

İşler iyice sarpa sardı :) Kargo geldi ve açarken de videoya aldım zaten.

Tanımadığım biri Kadıköy'den benim adresime ve benim telefon numaramla ; Liseden arkadaşım olup şuan 3 seneden beri Amerika'da yaşayan erkek arkadaşımı alıcı olarak gösterip İncil yollamış.

Acaba diyerekten kitabın arasını da kontrol ettim para mara yok :D Konu ile alakası olmayan bir kargoymuş tahmin ettiğim üzre. Ama yinede kendi adıma mantıksız bir kargo aldım az önce.

Eki Görüntüle 250891 Eki Görüntüle 250892
Hocam adam mesaj vermeye çalışıyor. Aklıma Prison Break geldi :D.

Ulan ne adamlar var be. :)

Adamlar sırf dinlerini yaymak için taa Amerika'dan Türkiye'ye İncil yolluyor. Helal olsun valla... :rolleyes:
Yok arkadaşlar :) Amerikada'ki arkadaşım Müslüman, ne kadar inançlıdır ne kadar inançsızdır bilemem elbette. Ama kalkıp da bana İncil falan yollamaz.

Zaten yollayan da o değil, İstanbul Kadıköy'den biri benim adresime, alıcıyı arkadaşımın ismini vererek yollamış.
Yani kargo Türkiye'deki birinin adresine, alıcısı Amerika'da yaşayan biri olarak gönderilmiş.

Kargo görevlisine de mecburen "Abi evde yok ben alabilirim" diyerek, ufaktan kandırmak suretiyle aldım kargoyu :)

Yok arkadaşlar :) Amerikada'ki arkadaşım Müslüman, ne kadar inançlıdır ne kadar inançsızdır bilemem elbette. Ama kalkıp da bana İncil falan yollamaz.

Zaten yollayan da o değil, İstanbul Kadıköy'den biri benim adresime, alıcıyı arkadaşımın ismini vererek yollamış.
Yani kargo Türkiye'deki birinin adresine, alıcısı Amerika'da yaşayan biri olarak gönderilmiş.

Kargo görevlisine de mecburen "Abi evde yok ben alabilirim" diyerek, ufaktan kandırmak suretiyle aldım kargoyu :)
Ulan ne adamlar var be. :D

Adamlar sırf dinlerini yaymak için taa Türkiye'den Amerika'ya İncil yolluyor. Helal olsun valla... :D

@SirYakup Kardeşim aktif olduğuna göre bir sorayım dedim. Sorun halloldu mu? Şahıs parayı teslim etti mi? Ya da şahıs yakalandı mı? o_O

Konu kapanabilir. Birtakım nedenlerden dolayı iş iptal oldu. Daha hiç bir şey yok.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı