Sahibinden.com'da dolandırıldım - Gigabyte GTX 780 Ti

Bu yüzden bu saatten sonra internet üzerinden alışveriş yapmıyorum. Ya kargo gelmez, ya ürün hasarlı gelir, ya ürün eline hiç ulaşmaz, ya dolandırılırsın bitmek bilmeyen bir sürü sıkıntı.

Sonuç alacaklarını zannetmiyorum. Zaten öyle bir şey olsaydı kimse dolandırmazdı. Adamların rahatlığı bizim adalet sistemimizden kaynaklanıyor.(!)

Malesef arkadaşlar başıma böyle bir olay geldi. Şahısla pazarlık usulü anlaştık, Gigabyte Windforce 780 Ti ekran kartını 700 TL'ye bırakabileceğini söyledi. Dün parayı havale ettim. Şahsiyet kargo teslim belgesini ve ihtirazi kayıt belgesini tarafıma gönderdi. 30 lira da kargo ücreti var. Sonra geldim buraya üye oldum bilgisayar toplama kısmında arkadaşlardan yardım alabilmek için konu açtım. Ne kadar güvendiysem artık kartı elimde hazır bildim. Bugün kargodan teslim aldığımda içinden eski model bir ekran kartı çıktı. Şimdi ne yapmalıyım yol gösterebilecek var mı?
Sahibinden.com da insanlar kendi fiyatından daha dereliye satıyorlar ve fiyatları çok kötü satıcıyı şikayet edin tüketici haklarına olayı çözüceklerdir

Malesef arkadaşlar başıma böyle bir olay geldi. Şahısla pazarlık usulü anlaştık, Gigabyte Windforce 780 Ti ekran kartını 700 TL'ye bırakabileceğini söyledi. Dün parayı havale ettim. Şahsiyet kargo teslim belgesini ve ihtirazi kayıt belgesini tarafıma gönderdi. 30 lira da kargo ücreti var. Sonra geldim buraya üye oldum bilgisayar toplama kısmında arkadaşlardan yardım alabilmek için konu açtım. Ne kadar güvendiysem artık kartı elimde hazır bildim. Bugün kargodan teslim aldığımda içinden eski model bir ekran kartı çıktı. Şimdi ne yapmalıyım yol gösterebilecek var mı?
Sahibinden.com sizi uyarıyor. Ürünü görmeden ücret/kapora ödemeyin diye.

Bu adam ben dahil baya kişiyi dolandırmış ya. Savcılığa başvuruda bulunmuştum. şimdiye kadar 3 kişiyle görüştüm ben dahil 4 kişi olduk. tahminimce bu adam 6 7 kişiyi dolandırmış. Dolandırılan arkadaşlara sesleniyorum. eğer G. Anay'dan şikayetçi olmak istiyorsanız bana ulaşın ortak bir dilekçe yazalım ve şikayetimizi güncelleyelim. koordinatörlüğü ben yaparım.
Önder
[email protected]

Yeni konular

Geri
Yukarı