Çözüldü Sahibinden Param Güvende ile F710 gamepad alınır mı?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Ahmed Efe

Hectopat
Yer
Başakşehir/İstanbul
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Cpu: Ryzen 5 5600
Gpu: RTX 4060 Tİ 8 GB
Ram: G.Skill RipjawsV 4x8 3600 MHz
Anakart: GIGABYTE B550 AORUS ELITE V2 4400Mhz (OC)
SSD: MLD M700 1TB 7000MB-5500MB/s
Kasa: THERMALTAKE S200 TG
İşlemci soğutucu: ID-COOLING SE-214-XT

Monitor: PHILIPS EVNIA 27" 27M1N3200ZA
Klavye: REDRAGON K568R Red Swicth
Mouse: Razer Deathadder V2 Pro
Kulaklık: Razer BlackShark V2 / JBL 510BT / Huawei FreeBuds SE 2
Mikrofon: HyperX Quadcast
Sahibinden de 450TL'ye Logitech F710 buldum. Sahibinin dediğine göre sorunsuz. Alsam ölü nokta, drift problemi vs. çıkarsa iade edebilir miyim? Param Güvende hiç kullanmadım.

Çözüm
Param Güvende ile satın aldıktan sonra kargo elinize ulaştığında 3 gün süreniz olur ürünü deneyebilirsiniz beğenmez isen geri gönderebilirsin.

Param Güvende ile sorun çıkarsa iade edersin ama Param Güvende hizmet parasıyla 700 TL'ye falan gelecek o fiyat. İstanbul'da elden bulursan daha iyi olur diye düşünüyorum.

Yok ürün 450TL Max 500TL civarı olur.
Param Güvende ile sorun çıkarsa iade edersin ama Param Güvende hizmet parasıyla 700 TL'ye falan gelecek o fiyat. İstanbul'da elden bulursan daha iyi olur diye düşünüyorum.

Param Güvende ile satın aldıktan sonra kargo elinize ulaştığında 3 gün süreniz olur ürünü deneyebilirsiniz beğenmez isen geri gönderebilirsin.

Yok ürün 450TL Max 500TL civarı olur.

Çözüm
Elden bulursam iade imkanım olmayacağından, gampad sorunlu çıkarsa diye korkuyorum.

Komisyon en son %10 du. 495 - 500 e gelecektir büyük ihtimalle.

Screenshot_20231102_142637_sahibindencom.jpg

489TL olarak gözüküyor.

Dediğim gibi deneme şansınız var kargo elinize ulaştıktan sonra 3 gün içinde denemenizi yapıp beğenmez iseniz ya da bir sorunu var ise geri gönderebilirsiniz. Fakat 39.00 TL olan Param Güvende hizmet bedeli paranız yanar.
Sorununa yardımcı olduysam çözüldü olarak işaretler misin?

Yeni konular

Geri
Yukarı