Sahte 870 EVO çoğalıyor

En azından iade edin Sonuçta samsungun ürününü çakmışlar Ve üreten kimse bu ürünü peşine düşülmesi lazım bir mark

Sorun yaşarsan Tüketici Hakemeyetine ver para iadesi yada değişim hangisini talep edersen yapmak zorunda.
Bakalım az önce hepsibuatradaya iade için talep açtırdım. Müşteri hizmetlerini arayarak. Online olarak bana talep açtırmıyor zaten değişim ürün olduğu için. Hepsibuaradan bir daha değişim talepinde bulundum ama bu sefer özellikle Samsung Türkiye garantili ürün göndrilmesini istedim ama ne karar çıkar bilmiyorum. Bunlarda ekran görüntüsü talebimin.

Dosya Ekleri

• Ekran görüntüsü 2021-11-29 185915.jpg
    Ekran görüntüsü 2021-11-29 185915.jpg
    86,9 KB · Görüntüleme: 62
  • Ekran görüntüsü 2021-11-29 185935.jpg
    Ekran görüntüsü 2021-11-29 185935.jpg
    51 KB · Görüntüleme: 70
Bakalım az önce hepsibuatradaya iade için talep açtırdım. Müşteri hizmetlerini arayarak. Online olarak bana talep açtırmıyor zaten değişim ürün olduğu için. Hepsibu aradan bir daha değişim talebinde bulundum ama bu sefer özellikle Samsung Türkiye garantili ürün göndrilmesini istedim ama ne karar çıkar bilmiyorum. Bunlarda ekran görüntüsü talebimin.

Muhtemelen ürünü değiştirmeyebilirler reis çünkü sana yeni ürün verdikçe zarar edecekler ve verdiğin ürünü tekrar satmazlar gibime geliyor o yüzden para iadesine kaçabilirler tüketici hakemeyetine aynısı veya bir üst model ile değişim talep ederseniz 1 yıl sürer bu süreç ama o zaman bu model elinde yoksa 970 EVO 2.5 inc SSD çıktı onu vermek zorunda.
Yine de hakkınızı arayın illa uraşıcam derseniz tüketici hakemeyeti son kapı olacaktır bu yöntem ile ASUS ROG 1050 Ti laptopu 1660 Ti laptopa yükselltim çöken ve ölü pixelli ürünü tamir edemedikleri için.

Muhtemelen ürünü değiştirmeyebilirler reis çünkü sana yeni ürün verdikçe zarar edecekler ve verdiğin ürünü tekrar satmazlar gibime geliyor o yüzden para iadesine kaçabilirler tüketici hakemeyetine aynısı veya bir üst model ile değişim talep ederseniz 1 yıl sürer bu süreç ama o zaman bu model elinde yoksa 970 EVO 2.5 inc SSD çıktı onu vermek zorunda.
Değişim veya para iadesi seçme hakkı müşterinindir. Dediğiniz gibi aynı yada bir üst modeli verilmek zorunda. Ayrıca Tüketici hakem heyetinde belli bir tutara kadar verilen kararlar kesin olup mahkeme yolu kapalı olduğu için hakem heyeti kararı sanırım 45 gün içinde karar bağlamak zorunda

Fiyattan kaynaklı olabilir 1 bin dolar altı ve üstü olayları vardı o zaman aldığım laptop 1100 dolardı ondan uzun sürdü bir de firma itiraz etmişti ama yine de ben kazandım tüketici hakemeytine 3-4 kez işim düştü mağdur olmadım hep kazandım en son çare tek çözüm tüketici hakemeyeti.

Normalde ben bu ürünü aldığımda fiyatları bu şekildeydi Vatan bilgisayarda o zaman için 1250 t. L. İdi Hepsiburada 1160 t. L. Şimdi dolar kurundan dolayı fırladı.

Pardon ama Hepsiburada satıcılı 870 EVO modelini nasıl 1160TL'ye aldınız merakımdan soruyorum. Ayrıca Hepsiburada oldukça güvenilir kendi sitesinin kendi satıcısdır. Böyle bir şeyin olma ihtimali neredeyse %0.

Pardon ama Hepsiburada satıcılı 870 EVO modelini nasıl 1160TL'ye aldınız merakımdan soruyorum. Ayrıca Hepsiburada oldukça güvenilir kendi sitesinin kendi satıcısdır. Böyle bir şeyin olma ihtimali neredeyse %0.
Benim tahminim, Hepsiburada ürün tedarik ederken aracıları devreye sokuyor. Bu bağlamda sahte-sorunlu ürünlere de denk gelirse direkt bu aracılar üzerinden işlemini yapıyor. He bu bile gerçekten feci bir durum. Böyle kemikleşmiş bir firma, ufak hesaplar peşine koşup ana tedarikçi yerine arka kapılardan dolanıyorsa işimiz var.

Bu görüntü sanırım yeterli olur

Dosya Ekleri

• Ekran görüntüsü 2021-11-29 194103.jpg
    Ekran görüntüsü 2021-11-29 194103.jpg
    39 KB · Görüntüleme: 75
Çok iyi almışsınız. İlginç doğrusu.

SSD'nizin Firmware numarasını ve model numarasını internette aratır mısınız? Bakalım ne çıkacak.
Ocak ayında aldığımda hemen hemen aynı fiyattı buda ocak ayında aldığım ssd nin ekran görüntüsü

Dosya Ekleri

• Ekran görüntüsü 2021-11-29 194616.jpg
    Ekran görüntüsü 2021-11-29 194616.jpg
    70,3 KB · Görüntüleme: 68
@Uchiha Shisui unuttuğum şey var. Samsung SATA SSD'lerde hızı 560 MB gibi hızlardan 3000 MB'ye çıkarıyordu o teknolojinin adı neydi? Hep unutuyorum 😀

Yeni konular

Geri
Yukarı