Sahte Samsung 870 EVO

K3R1M

Centipat
Daha fazla  
Ürünü N11'deki Delta bilgisayar adlı satıcıdan aldım. 250 GB olan modeliydi. Samsung Magician üzerinde SSD'ye baktığımda hiçbir değer okunmuyordu, hatta Firmware sürümü bile gözükmüyordu. Anında iade ettim. Aynı SSD için güvenilir bir satıcı önerir misiniz? MediaMarkt nasıldır sizce en güvenilir o var şu an galiba.

( O an kan beynime sıçradığı için fotoğraf almayı unutmuşum. Bu linktekiyle aynı durum mevcut. )

Ürünü N11'deki Delta bilgisayar adlı satıcıdan aldım. 250 GB olan modeliydi. Samsung Magician üzerinde SSD'ye baktığımda hiçbir değer okunmuyordu, hatta Firmware sürümü bile gözükmüyordu. Anında iade ettim. Aynı SSD için güvenilir bir satıcı önerir misiniz? MediaMarkt nasıldır sizce en güvenilir o var şu an galiba.

( O an kan beynime sıçradığı için fotoğraf almayı unutmuşum. Bu linktekiyle aynı durum mevcut. )
Media dan alman en güveniliri. Dükkanı var falan filan.

Şuan tek güvenilir satıcı MediaMarkt var ondan başka pek güvenilir satıcı yok gibi ama şu SSD'yi öneririm kendim kullanıyorum hem SATA SSD'lerden daha ucuz hem de çok hızlı bir SSD okuma olarak 2300MB alıyorum kronik sorunu da yok ben beğenince arkadaşıma ve kuzenime de önerdim onlar da aldılar çok memnunlar tek sıkıntı kutusu yok o da bir sıkıntı değil bence statik poşette geliyor.

Benim arkadaşım 500GB'lık versiyonunu N11'den almıştı sahte çıkmıştı o da iade edip Amazon'dan aldı. Amazon bu konularda güvenilir.

ben hepsi nokta com dan alırım daima n11 asla tercih etmem

Şu an tek güvenilir satıcı MediaMarkt var ondan başka pek güvenilir satıcı yok gibi ama şu SSD'yi öneririm kendim kullanıyorum hem SATA SSD'lerden daha ucuz hem de çok hızlı bir SSD okuma olarak 2300 MB alıyorum kronik sorunu da yok ben beğenince arkadaşıma ve kuzenime de önerdim onlar da aldılar çok memnunlar tek sıkıntı kutusu yok o da bir sıkıntı değil bence statik poşette geliyor.

SSD formu 2.5 inç SATA maalesef bu olmaz

Hata kimde bilmiyorum. Satıcı mağazanın 9.7 puanı var, hızlı ve güya güvenilir satıcı! Ama yine de sahte ürün satıyorlar. Artık mağazayı neye göre değerlendireceğimi bilmiyorum. Bundan sonraki alışverişlerimi fazla para versem dahi ürünün kendi satıcısından alacağım.

Yeni konular

Geri
Yukarı