Sahte Türkçe yama sitesi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Kaspersky acımadı valla bende kurban gideceketim kurtardı beni sağolsun. Bu siteyi BTK'ya şikayet etsek kapatılma şansı var mı ?

Kaspersky acımadı valla bende kurban gideceketim kurtardı beni sağolsun. Bu siteyi BTK'ya şikayet etsek kapatılma şansı var mı ?
Kapansın :D Başka bir isimle tekrar açar adam

Ben de bugün bir hevesle 115GB indirme yaptım fakat güvenlik duvarı kilitlendi,virüs seçeneklerim yöneticinin yönetimine bırakıldı, nasıl kurtulabilirim?

Ben de bugün araştırmadan Hitman 2 türkçe yamasına atladım. İndirdim. Yamayı kurmak için tıkladığımda Windows güvenlik duvarı kurulumu engelledi. Ben de virüsü güvenlik duvarından sildim. Ardından da bi tarama yaptım herhangi bir sıkıntı olmadı. Görev yöneticisine baktığımda da şüphe uyandıracak bir dosya ile karşılaşmadım. İşlemciyi fazla kullanan bir uygulamada yoktu. Umarım bi sıkıntı olmaz.

Ben de oltaya atladım, hevesle RDR2 Türkçe yamasını indirdim. Avast kullanıyordum, yamayı yüklememe engel olduğu için virüs kalkanını kapattım. Yine olmayınca forumlara baktım. Çeviri .exe dosyasını denetim masasından zaten silmiştim. Görünürde yüklenen hiçbir dosya yok, görev yöneticisini kontrol ettim her şey normal. Windows Defender'a göre problem yok. Malwarebytes indirip tarama yaptım ve problem yok. Hasar almadan kurtarmış olabilir miyim yoksa format atmam gerekli mi? Daha yeni bilgisayarımı sıfırladım format atmak hiç istemiyorum.
Hocam. Ben hapı yuttum. Bende RDR2 yaması indirdim ve kurdum. Kurar kurmaz benim Windows Defender gitti. O gün bugündür çalışmıyor. Demekki bundanmış. Bilgisayarımı da yeni almıştım format mı atmalıyım ? Ekran kartıda çok kaliteli acaba mining yapıyormudur.

Hocam. Ben hapı yuttum. Bende RDR2 yaması indirdim ve kurdum. Kurar kurmaz benim Windows Defender gitti. O gün bugündür çalışmıyor. Demekki bundanmış. Bilgisayarımı da yeni almıştım format mı atmalıyım ? Ekran kartıda çok kaliteli acaba mining yapıyormudur.
Mining yapmasa bile defender'ı deaktif edip sizi tehditlere açık hale getirmiş. Temiz bir format atın içiniz rahat olsun ve emin olmadığınız, bilmediğiniz, kesin güvenmediğiniz linklere tıklamayın ve indirdiğiniz şeyleri bilgisayarınıza kurmayın.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı