Sakalın Saçtan Farklı Renk Çıkması

batuhan3707

Hectopat
Saçlarım kahverengi olmasına rağmen sakallarım siyah renkte çıkıyor. Bu sonradan düzelir mi yoksa siyah renkte mi çıkacak? Bıyık ve çenemde çıkıyor şu anda. Yüzümde ise sarı renkte baya bi tüy var. Eğer siyah çıkarsa boyamayı düşünüyorum. Boyayınca alttan çıkan kısımları kaç günde bir boyamak gerekir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Saçlarım kahverengi olmasına rağmen sakallarım siyah renkte çıkıyor. Bu sonradan düzelir mi yoksa siyah renkte mi çıkacak? Bıyık ve çenemde çıkıyor şu anda. Yüzümde ise sarı renkte baya bi tüy var. Eğer siyah çıkarsa boyamayı düşünüyorum. Boyayınca alttan çıkan kısımları kaç günde bir boyamak gerekir?
Anlaşılan sakallar yeni yeni çıkıyor. Bence akışına bırakmalısın. Buna şimdi değil zamanla gidişata göre karar vermelisin. Bu arada boyamanı da tavsiye etmem. Sakal uzadıkça boya yaparsan alttan aynı renk gelecektir. Orijinal rengin de yerini tutmaz benden söylemesi.

Uzarsa düzelir ve rengi açılır.

Son düzenleyen: Moderatör:
Anlaşılan sakallar yeni yeni çıkıyor. Bence akışına bırakmalısın. Buna şimdi değil zamanla gidişata göre karar vermelisin. Bu arada boyamanı da tavsiye etmem. Sakal uzadıkça boya yaparsan alttan aynı renk gelecektir. Orijinal rengin de yerini tutmaz benden söylemesi.
Evet yeni baya. Bıyığımın ortası boş yanlarda var. Çenede en fazla ama çenemde de baya sarı tüy var. Tam olarak çıkmış sert olan sakalların rengi siyah gibi olunca kafama takıldı sormak istedim. İnşallah tam olarak çıktığında saçımla aynı renk olur.

Valla benimde saçlarım siyah sakalım turuncu çıkıyor hoşumada gidiyor açıkçası bende anlamadım gitti :D
Benimde saçlar koyu kahverengi ama sakallar kırmızı çıkıyor uzadıkça kızılı artıyor :D Takılma yani.
Saçı turuncu olmayıp sakalı turuncu olan baya kişi var zaten. Ama hoş bence. Sakal da siyah rengi sevmediğim için istemiyorum birazda. Saçta kahve olunca iyice kötü gözükür diye korkuyorum.

Bende kumral uzun saçlıyım saç uçlarım sararıyor.Sakallarımda gür uzun hoş bir kahverenginden sarıya açılan tonu var. Biyigimdan memnun degilim uclari sari sari kivriliyor :(

Arkadaşlar bende sarışınım, fakat bu sakallar seyrek olmakla beraber siyah tüyler şeklinde çıkıyor, bilgisi olan varmı acaba? Zamanla düzelir mi sizce? Bu arada yaş 20

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı