Şamil Tayyar: ''Muhtemel rakibimizi mahkeme belirledi''

Bunu bir AKP'li mi diyor? Arkadaşlar simülasyonda açık var.

Bence bir açık yok. AKP rakibini erkenden öğrenmek istiyor ve aday ihtimali olan belirgin bir kişiye bu şekilde ayağına sıkmaya çalışmış gibi yapıyor. Halbuki olay sempatiyi belirgin bir kişiye toplayıp asıl adayın göz ardı edilmesi hedefleniyor. CHP'ya adayını erken açıklar, ya da imamoğlunu aday yapar. (Eğer imamoğluna yapılan haksızlıklar devam ederse CHP birini seçmek zorunda) Bu da her türlü AKP'nin işine gelir. Kasıtlı olduğu adamlarının ağız yapmasından belli.
Benim teorim bu.

Bence bir açık yok. AKP rakibini erkenden öğrenmek istiyor ve aday ihtimali olan belirgin bir kişiye bu şekilde ayağına sıkmaya çalışmış gibi yapıyor. Halbuki olay sempatiyi belirgin bir kişiye toplayıp asıl adayın göz ardı edilmesi hedefleniyor. CHP'ya adayını erken açıklar, ya da imamoğlunu aday yapar. (Eğer imamoğluna yapılan haksızlıklar devam ederse CHP birini seçmek zorunda) Bu da her türlü AKP'nin işine gelir. Kasıtlı olduğu adamlarının ağız yapmasından belli.
Benim teorim bu.
Bence açıklansın artık.

Bence bu iş AKP ile alakasız zaten.
İmamoğlu'nun popülerliği gitmişti, böyle bir stratejik hata yapılamaz. Bana mantıklı gelmiyor.
Ya AKP içerisinde klikler var veya başka bir olay.
Şöyle diyim. Bunu akp yapsa da şaşırmam yapmasa da şaşırmam. Ülkede her şey normal geliyor ama dediğinizi düşününce hükümet neden böyle saçma bi konuya karışsın. Düşündürücü yani evet. Gülşen'in davası daha mantıklıydı yani 😂

Bu saatten sonra Kılıçdaroğlu ya da Yavaş'ın aday olabileceklerini düşünmüyorum. İmamoğlu bu olayla birlikte yüksek bir ivme yakaladı. İşin ilginç tarafı benzer süreçleri Erdoğan da yaşamıştı. Erdoğan'ın yaşadıkları ile şimdi yaşananlar arasındaki benzerlikler garip ötesi bir şekilde insanı şaşırtıyor.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
İlk defa doğru konuşmuş diye yorumladım. Bakalım ne olacak bu işin sonu.

Umarım kılıçdaroğlu aday olmak gibi bir saçmalığa imza atmaz.

Umarım kılıçdaroğlu aday olmak gibi bir saçmalığa imza atmaz.
İnşallah.

Bu saatten sonra Kılıçdaroğlu ya da Yavaş'ın aday olabileceklerini düşünmüyorum. İmamoğlu bu olayla birlikte yüksek bir ivme yakaladı. İşin ilginç tarafı benzer süreçleri Erdoğan da yaşamıştı. Erdoğan'ın yaşadıkları ile şimdi yaşananlar arasındaki benzerlikler garip ötesi bir şekilde insanı şaşırtıyor.
İnşallah.

Bence bu iş AKP ile alakasız zaten.
İmamoğlu'nun popülerliği gitmişti, böyle bir stratejik hata yapılamaz. Bana mantıklı gelmiyor.
Ya AKP içerisinde klikler var veya başka bir olay.
AKP'nin içinde adamlar var ama kimse farketmiyor. O savcı da davanın bir adamı. Çünkü böyle yaparak İmamoğlu popüler olacak ve hapse girse de pas Mansur Yavaş'a geçecek. Yani her türlü AKP gitmiş olacak. Elhamdülillah.

Simülasyonda zorluk seviyesi düşecek diye yorumladım hayırlısı.
Hamdolsun.

Yeni konular

Geri
Yukarı