Custom ROM Samsung A10 Custom ROM sonrası açılmıyor

Geliştirici

Decipat
Makaleler
1
Herkese merhaba. Telefonuma LineageOS kuracaktım. Telefonu TWRP modunda iken başarılı bir şekilde bu rehbere göre temizledim. Bu arada silerken dahili Depolama'yı da seçtim. Bilgisayar üzerinden ROM dosyasını cihaza attım ve kurdum. Fakat şimdi telefon açılmıyor. Ne yapmam gerekli? İyi sosyaller!

@Geliştirici şimdi farkettim, Exynos işlemcilerde MTK menü benzeri bir şey yok...

Öyle bir şey olsaydı kolayca kurtarılırdı.

@Geliştirici telefon şarjda mı?

@Geliştirici telefon boot logoda takılı kalması gerekiyor. LineageOS ROM kurarken genel herkeste olmuş. Kurtarmış geneli. Boot logoda takılı ise kesinlikle telefonu kapatmadan ses açma+ güç tuşuna uzun süre basılı tutarak recovery menü açmayı deneyin. Önünüze TWRP logosu gelene kadar basmaya devam edin.

Yine olmazsa telefonu şarja takıp aynı işlemleri deneyin.

@Geliştirici telefon boot logoda takılı kalması gerekiyor. LineageOS ROM kurarken genel herkeste olmuş. Kurtarmış geneli. Boot logoda takılı ise kesinlikle telefonu kapatmadan ses açma+ güç tuşuna uzun süre basılı tutarak recovery menü açmayı deneyin. Önünüze TWRP logosu gelene kadar basmaya devam edin.

Yine olmazsa telefonu şarja takıp aynı işlemleri deneyin.

Hocam iyi haber telefonu nasıl olduysa bilmiyorum, download Mode'a aldım :D hemen ne yapmam gerektiğini söyler misiniz? Gider falan :D

@Geliştirici biraz tehlikeli bir şey önereceğim ama fastboot reboot recovery komudunu deneyin.

Yeni konular

Geri
Yukarı