Samsung Galaxy Fit ROM sonrası açılmıyor

Osman Bayram

Hectopat
Arkadaşlar bende Samsung Galaxy Fit var. Android 2.3.6 yüklüydü sonra telefonu CyanogenMod yapayım dedim.

Baştan CWM recovery 5'i yükledim sonra Cyanogenmod 7 yükledim. Sadece Samsung yazısı çıkıyor. Ne yapmalıyım ?

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben baştan rom yaparken çok hata yapmışım sorunlu romları yüklemeyi denedim. How to install Jelly Bean 4.1.2 on Galaxy FIT - YouTube Jelly Bean 4.1.2'i yüklemeyi denedim ve attığım videoda 5:48. dakikadaki animasyon dönüp durdu sonra bende sd kartı çıkartıp biçimlendirdim. Telefon açılmadı. 15-20 dk sonra telefonu açmayı denediğimde sadece Samsung yazısı çıkıyordu.En son CyanogenMod 7.2 stable modunu buldum . How to install CyanogenMod 7.2 Stable on Galaxy FIT - YouTube bazı basit uygulamalar bazen açılmama yapıyor ama idare eder. Buna benzer Ace gibi Gio gibi telefonlarda böyle sorunlar yaşayan varsa yardımcı olurum.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı