Custom ROM Samsung Galaxy S9 için ROM öneririsi

Hala geliştirme aşamasında o kısımlar, Telegram kanalından takip ediyorum :)
One UI 4.1 deneyebilir.
Ön kamera bazen lazım oluyor eğer aktif takip ediyorsanız müsait olursanız bu tarz sorunlar çözüldüğünde bilgilendirirseniz 5 sürümüne geçmek isterim.
O zaman yorumlardan anladığım kadarıyla crdroid yada evolution x geçmeliyim doğru mudur.?

Ön kamera bazen lazım oluyor eğer aktif takip ediyorsanız müsait olursanız bu tarz sorunlar çözüldüğünde bilgilendirirseniz 5 sürümüne geçmek isterim.
O zaman yorumlardan anladığım kadarıyla CrDroid'ya da evolution X geçmeliyim doğru mudur?

Evet. Evulution X öneririm.

Evet. Evulution X öneririm.

Sizin cihazınız için var mıdır bilmem (yoksa build edebilirsiniz) ama EvolutionX iyidir.
Arkadaşlar EvolutionX kurdum herşey çalışıyor ve gerçekten beğendim fakat Sim çalışmıyor neden olabilir?
Sim'i görüyor, ayarlar sim'de Bimcell yazısını görüyorum ama yalnızca acil aramalar görünüyor, üstte de ünlem var telefon çekmiyor bağlanmıyor sime.

Arkadaşlar evoX çok güzel görünüyor ama hat sorunu yaşıyorum nasıl çözeceğim

GÜNCELLEME arkadaşlar hangi rom'u kurarsam kurayım sim gelmiyor, sim kartını görüyor, bimcell falan diyor ayarlarda ama kullanılamıyor ağ diyor. ne yapmalıyım lütfen.

Son düzenleme:
Arkadaşlar EvolutionX kurdum herşey çalışıyor ve gerçekten beğendim fakat Sim çalışmıyor neden olabilir?
Sim'i görüyor, ayarlar sim'de Bimcell yazısını görüyorum ama yalnızca acil aramalar görünüyor, üstte de ünlem var telefon çekmiyor bağlanmıyor sime.

Arkadaşlar evoX çok güzel görünüyor ama hat sorunu yaşıyorum nasıl çözeceğim

GÜNCELLEME arkadaşlar hangi rom'u kurarsam kurayım sim gelmiyor, sim kartını görüyor, bimcell falan diyor ayarlarda ama kullanılamıyor ağ diyor. ne yapmalıyım lütfen.
Telefonunun aktif ROM paylaşan Telegram sunucusuna katıl ve yardım al, olmadı stock ROM'a geri dön.

Geri
Yukarı