Samsung Galaxy Tab S5 E mi iPad 8.nesil mi?

demogorgonsss

Femtopat
Arkadaşlar iPad 8.nesil ile Tab S5E arasında kararsız kaldım yardımcı olur musunuz?
Tablette aradığım özellikler: -Tablette film, dizi ve video izleyeceğim.
-Tablette oyun oynayacağım.
-Bazen de sunu hazırlayacağım veya metin yazacağım.

Not: Çerçeveleri ince olduğu ve klavyeli kılıf hediyesi olduğu için Samsung Tab S5E daha cazip geliyor ama oyun oynarken kalmasından korkuyorum ve IPad'in alacağım, 32 GB modelinin hafızası yetersiz duruyor ve çerçeveleri kalın duruyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar iPad 8.nesil ile Tab S5E arasında kararsız kaldım yardımcı olur musunuz?
Tablette aradığım özellikler: -Tablette film, dizi ve video izleyeceğim.
-Tablette oyun oynayacağım.
-Bazen de sunu hazırlayacağım veya metin yazacağım.

Not: Çerçeveleri ince olduğu ve klavyeli kılıf hediyesi olduğu için Samsung Tab S5E daha cazip geliyor ama oyun oynarken kalmasından korkuyorum ve IPad'in alacağım, 32 GB modelinin hafızası yetersiz duruyor ve çerçeveleri kalın duruyor.

Ekranı dolayısıyla Samsung öneririm. Fakat oyun konusunda işlemcisi sayesinde iPad daha iyi olabilir.

Arkadaşlar teşekkürler cevap verdiğiniz için. Film izleme açısından iPad iyi olur mu peki? Çünkü bir şeyler izlerken IPad'de kenarda çizgiler oluyormuş.
Ben iPad kullanmanı öneririm. Bir iki hafta önce o cihazları mağzada test etme şansım oldu, ve Samsung'da patates gibi grafikler varken IPad'de grafikler oldukça hoştu. Asıl karar senin aslında...iPad 4-5 sene güncelleme alır Samsung tarafında işler biraz sıkıntılı.

Yorumun için teşekkürler peki hangi modellere baktın sorabilir miyim?

Son düzenleme:
Arkadaşlar teşekkürler cevap verdiğiniz için. Film izleme açısından iPad iyi olur mu peki? Çünkü bir şeyler izlerken IPad'de kenarda çizgiler oluyormuş.

Yorumun için teşekkürler peki hangi modellere baktın sorabilir miyim?
Hocam film için ekran önemli Ipad 8in ekranı da gayet kaliteli ve canlı.

Geri
Yukarı