Samsung Tab S9 vs iPad Air 5

Deniz Can 1234

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba, ben önceki açtığım konulardan anlaşılacağı gibi iki tablet arasında kalmıştım. Şimdi ise bütçemi yükseltip, Samsung Tab S9 mu yoksa iPad Air 5 mi almalıyım diye düşünüyorum. Sizce hangisini almalıyım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Uzun ömürlü olur mu? Bir de iPad Air 5'in içinde M1 çip var çok daha güzel diyorlar.

İkisi de uzun ömürlü, fakat Air 5'te donanımı karşılayacak etmenler yok, ekran 60 Hz ve AMOLED değil, hoparlörleri yeterince iyi değil, kameraları idare eder. Bu parayı verip 60 Hz ekran kullanacaksanız iPad 9 alın daha iyi, en azından 10.000 TL'niz cebinizde kalmış olur.

Eğer yüksek grafikli oyunlar oynuyorsanız ve sürekli render alıyorsanız M1 işlemci bunlar için daha iyi. Ama arkadaşın dediği gibi 120Hz ve AMOLED ekran olmaması büyük eksiklik.

Benim render ile işim yok ders çalışacağım bazen de oyun oynayacağım o zaman Samsung Tab S9 alabilirim.

İkisi de uzun ömürlü, fakat Air 5'te donanımı karşılayacak etmenler yok, ekran 60 Hz ve AMOLED değil, hoparlörleri yeterince iyi değil, kameraları idare eder. Bu parayı verip 60 Hz ekran kullanacaksanız iPad 9 alın daha iyi, en azından 10.000 TL'niz cebinizde kalmış olur.

Peki Samsung Tab S9+ ile iPad Air 5 arasında nasıl farklar var arasında zaten 3 bin TL fiyat farkı var değer mi?

Yeni konular

Geri
Yukarı