Şans oyunlarında kaybedince delirmek

Edebiyat değil realist düşünce. Ayrıca İskoç mu benim agalarım hocam? Haksızlık ediyorsunuz agalarıma.

Yok, o erkeklik tanımının kişiye göre değişebileceği ile alakalı uç bir örnekti.

Bir olgunun yanlışlığı sizi rahatsız ediyorsa, onu doğrulayan insanlara bir süre kulak vermeyip kendi başınıza kalmanız, ayrımı daha iyi yapmanıza vesile olabilir. Bunun erkeklikle veya adamlıkla bir ilgisi yok, doğru ve yanlış ile ilgili.

Yok, o erkeklik tanımının kişiye göre değişebileceği ile alakalı uç bir örnekti.

Bir olgunun yanlışlığı sizi rahatsız ediyorsa, onu doğrulayan insanlara bir süre kulak vermeyip kendi başınıza kalmanız, ayrımı daha iyi yapmanıza vesile olabilir. Bunun erkeklikle veya adamlıkla bir ilgisi yok, doğru ve yanlış ile ilgili.

Haklısınız fakat zor iş. Kolay olsa şimdiye hallederdim zaten. Herkes söylüyor bunu hocam.

Selam arkadaşlar, agalarla gece kıraathanede çay çekirdek yapıp Başakşehir maçını izleyecektik. Kişi başı yüzer lira atacaktık, toplam 400. adamakıllı her zaman ki gibi yaptım analizimi zaten en çok oynayan ben olduğumdan güveniyorlar tahminlerime. 7 saatlik analizime göre 1-1 sonuçlanmasını bekliyordum. Kısa ve öz olarak ev sahibi evinde kaybedemezdi, temsilcimiz ise İsrail'de elenmemek için kafadan bir tane sallardı. Tabii ben başta Başakşehir'e güvenmiyordum aslında. Handikap 1 aldım ev sahibine. Fakat beklediğimiz gibi olmadı. Son dakikada ve 60. dakikalarda net golleri kaçırdı ev. Maçı temsilcimiz 0-1 kazandı ve turu geçti. Sinirden ne yapacağımı bilmiyordum yerimde duramıyordum. Özellikle temsilcimiz maçın son dakikaları bilerek zaman geçirdi oynanmadı deliye döndüm. Neyse işte 1 golden yattık topluca. Hala aklıma geldikçe o Başakşehir'in zaman geçirmek için yaptıkları deliye dönüyorum. Ne yapmalıyım? Bunu yazarken bile elim titriyor.

Şans oyunları kazandırmaz kaybettir bunu asla unutma.

Yeni konular

Geri
Yukarı