Satıcı ürünü hazırlayıp kargoya göndermiyor

O tarz şeylerde iade edebiliyorsun ama sıkıntı da çıkarabilirler. Genelde şey derler kargocuya söyleyin beklesin birlikte açın bi sorun yoksa fiziksel olarak kargocuyu gönderebilirsin. Biraz heyecanlı ve telaşlısın sanırım ( yeni telefon için normal duygular ) :D Ama rahat ol sıkıntısız eline gelir.
Umarım hocam.
Daha önce de telefon aldım Trendyol'dan fakat bu ne hazırlıyor ne kargoya gönderiyor öyle bekliyor ilk defa karşılaştığım için konu açtım, iyi ki de açmışım.
Yine de gelince kargocunun yanında kayıtta iken açarım.
Trendyol'a ve Tüketici Haklarına başvurabilirsin ve büyük ihtimal haklı çıkarsın.
Umarım bunşara gerek kalmaz hocam, hiç uğraşmak istemem doğrusu.

Bu tarz olaylar hep satıcılar yüzünden olur, bütçenizi aşmanızı istemem ama en sağlam ve hızlı kargo için en iyi tercih Apple'ın sitesinden ya da Trendyol mağazasından alırsan böyle olaylar yaşamazsın, tercih sizin. :)

Bi sıkıntı yok Apple'ın kendi sitesine o kadar para vermeye de gerek yok. Bende böyle bazı kargolarda geç gönderilmeler yaşadım. Yoğunluktandır yada gözden bile kaçmış olabilir. Sen trendyol üzerinden satıcıya soru sor diyerek ulaşabiliyorsun. Hala neden kargolanmadığını sor.

Bi sıkıntı yok Apple'ın kendi sitesine o kadar para vermeye de gerek yok. Bende böyle bazı kargolarda geç gönderilmeler yaşadım. Yoğunluktandır yada gözden bile kaçmış olabilir. Sen trendyol üzerinden satıcıya soru sor diyerek ulaşabiliyorsun. Hala neden kargolanmadığını sor.
3 kere sordum hocam, gelen mesajı da telefonum olmadığı için göremiyorum.
Bugün de kargoya verilmediği için müşteri temsilcisiyle konuştum, ne zaman kargoya vereceğini bilemeyiz diyor 😀 şaka gibi.
Sizce iptal etmeli miyim?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı