Çözüldü SAYE sistemi nedir?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Patrixcs

Kilopat
Makaleler
5
Yer
Marsilya
Saye sistemi tam olarak nedir biraz kolay anlatabilecek var mı? Her yerde araştırdım çok terim kullanılmış ve beynim dondu bu yüzden anlamadım. Anlatabilecek var mı?

Çözüm
Türk Telekom altyapısı üzerinden hizmet veren operatörlerin, Türk Telekom'a bağlı kalmadan hız konusunda vb. Hizmet verebilmelerini sağlayacak bir sistem. TürkNet'in YAPA sistemi gibi orda da TürkNet kendi hız profilini belirleyebiliyor. Yüksek upload hızları verebiliyor. Yani her operatör kendi hız profilini belirleyebilecek.

Benim bildiğim bu şekilde. Yanlışım varsa affola.
Türk Telekom altyapısı üzerinden hizmet veren operatörlerin, Türk Telekom'a bağlı kalmadan hız konusunda vb. Hizmet verebilmelerini sağlayacak bir sistem. TürkNet'in YAPA sistemi gibi orda da TürkNet kendi hız profilini belirleyebiliyor. Yüksek upload hızları verebiliyor. Yani her operatör kendi hız profilini belirleyebilecek.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Türk Telekom altyapısı üzerinden hizmet veren operatörlerin, Türk Telekom'a bağlı kalmadan hız konusunda vb. hizmet verebilmelerini sağlayacak bir sistem. TürkNet'in yapa sistemi gibi orada da TürkNet kendi hız profilini belirleyebiliyor. Yüksek upload hızları verebiliyor. Yani her operatör kendi hız profilini belirleyebilecek.

Hız profilini derken şey mi diyorsun. 17A 30B gibi mi?

Geri
Yukarı