Saygı meselesi

LGBT'li kişiler sırf kendilerini farklı hissediyorlar diye tuvaletlerde yanlış yere giriyorlar bu sence de mantıksız değil mi? Düşünsene sen erkeksin bir bakıyosun tuvalette kadın ama erkek gibi davranan birisi var, kadınsın ama kadınlar tuvaletinde rimel çekmiş makyaj yapmış bir adam var rahatsızlık duymaz mısın? Sence de bunlar artık suyunu çıkartmaya başlamadı mı?
Saygı duyulması gereken şeyi kendi elleriyle duyulmaması gereken hale getiriyorlar. Mevzu cinsel tercihten daha ileride artık. Gözümüze sokmaya çalışıyorlar ve bu rahatsız ediyor.

sevmek zorunda değilsin, ama saygı duymak zorundasın
Evet, sevmek zorunda değiller ama saygı duymalılar. Verdiğin Atatürk örneği hakkında, onlar saygı duymuyor =P Saygı duyan birisi camiyi ahır yaptı, Arapçayı anlamayalım diye Osmanlıcayı kaldırdı (
unnamed.jpg
) gibi sözler söylemezdi.
Atatürkle bile bir fikir ayrılığınız olabilir, sonuçta o ilahi değil ama onun felsefesinden daha baskın yaptıkları vardı. Bu ulusa yaptığı katkılar inanılmazdı, askerlikten liderliğine kadar... Bunları gözardı etmek erdemliğe uymaz.

LGBT'li kişiler sırf kendilerini farklı hissediyorlar diye tuvaletlerde yanlış yere giriyorlar bu sence de mantıksız değil mi? Düşünsene sen erkeksin bir bakıyosun tuvalette kadın ama erkek gibi davranan birisi var, kadınsın ama kadınlar tuvaletinde rimel çekmiş makyaj yapmış bir adam var rahatsızlık duymaz mısın? Sence de bunlar artık suyunu çıkartmaya başlamadı mı?
Ya o zaten beni rahatsız ettiği için beni bağlar bu konuda tepki gösteririm, kendilerinin dış görünüşündeki tuvalete gitsinler eşcinseller için tuvalet yoksa.

Bu diyeceklerimi yanlış anlamayın ama bende şu olayı anlamıyorum, bu ülkeyi sadece Atatürk mü kurtardı? Önceki atalarımızın ismi ve başarısı neden Atatürk kadar anılmıyor?

Bu arada Atatürk düşmanlığı falan yapmıyorum saldırmayın o yüzden.

Kurtuluş savaşında Yavuz Sultan Selim ayaklanıp savaştı da bizim mi haberimiz yok? Atatürk'ten önceki atalarımızın Kurtuluş Savaşı ile ne alakası var?

Kurtuluş savaşında yavuz sultan selim ayaklanıp savaştı da bizim mi haberimiz yok? Atatürk'ten önceki atalarımızın Kurtuluş Savaşı ile ne alakası var?

Demek istediğim şeyin Kurtuluş Savaşı ile alakası yok ki? Zaten ana başlık altındaki yorumunda Kurtuluş Savaşı ile alakası yok.

Geri
Yukarı