Sayısal mı eşit ağırlık mı?

turksta

Hectopat
Yer
İstanbul / Pendik
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Logitech G Pro X Superlight // Aigo A100 // Wraith CosmicPad // Presonus AudioBox GO //sE Electronics V3 // Truthear X Crinacle Zero // Logitech Z533 // RTX 2070 SUPER // I5 11400F // 2X8 3200MHZ RAM
Meslek
Öğrenci
Herkese selam, bu konudan onlarca tane olduğunu biliyorum ama okuyarak cevabımı alamadım iç mimar olmak istiyorum ama sayısaldan pek anlamıyorum ve beni hiç çekmiyor, eşit ağırlığı seçebilirim. Saçma sapan bir şey okuyup 2-4 senemi çöp etmek istemiyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ne bölüm istiyorsan, ona göre bölümünü seçip katlanman gerekiyor. Şuan sayısal bölümler dışında para kazandıran çok da bi meslek yok, senin seçmen lazım. Sayısal dersleride çok zor değil bence sadece temelinin sağlam olması lazım.

Herkese selam, bu konudan onlarca tane olduğunu biliyorum ama okuyarak cevabımı alamadım iç mimar olmak istiyorum ama sayısaldan pek anlamıyorum ve beni hiç çekmiyor, eşit ağırlığı seçebilirim. Saçma sapan bir şey okuyup 2-4 senemi çöp etmek istemiyorum.
Tüm bölümlere bakıp ona göre karar vermen lazım. 🥰

Sayısal da eşit ağırlık da kendi içlerinde güzel bölümler barındıran alanlar.

Okumak istediğin bölüm sayısal alandaysa katlanmak zorundasın :/ Mecbur alışacaksın yani başka çaresi yok. Ayrıca konuları çok da zor değild, baya konu çıkartıldı 4 5 yıl önce çook fazla konu vardı bu gene eskiye nazaran iyi hali.

Ben fizik ve kimyayı yapamadığım için eşit ağırlık seçtim. Dil bölümünde o kadar iyi meslekler yok ben tır şoförü olmak istediğim için eşit ağrlık seçtim.

Yeni konular

Geri
Yukarı