Sayısalda 300 bine kaç netle girilir?

ahmethan100

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar bugün TYT denemeye girdim. Netler şu şekilde Türkçe 26, sosyal 8, matematik 18, fen 9 net. AYT'den epey geri kaldım. Matematik en kötü 13-18 net bandı geliyor. AYT kimya bitmek üzere biyor yeni başladım. AYT fizik hiç başlayamadım. Sizce umut var mı 300k için?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba arkadaşlar bugün TYT denemeye girdim. Netler şu şekilde Türkçe 26, sosyal 8, matematik 18, fen 9 net. AYT'den epey geri kaldım. Matematik en kötü 13-18 net bandı geliyor. AYT kimya bitmek üzere biyor yeni başladım. AYT fizik hiç başlayamadım. Sizce umut var mı 300k için?
bu tarz şeylere yök atlastann bakabilirsin daha detaylı bilgiler sunuyor sana.İstediğin üniversite için kaç net yapman gerek,son giren kaç netle girmiş vs. gibi.

300 bine girmeniz için optiğe adınızı soy adınızı yazıp tüm cevaplari "A" olarak işaretlemeniz yeterli olacaktır.
Valla reis artık önüne gelen sınava girdiği için olmuyor öyle bile.

bu tarz şeylere yök atlastann bakabilirsin daha detaylı bilgiler sunuyor sana.İstediğin üniversite için kaç net yapman gerek,son giren kaç netle girmiş vs. gibi.

Valla reis artık önüne gelen sınava girdiği için olmuyor öyle bile.
Kanka 300 bine girebilir miyim diye yazmıştım başlıkta bu şekilde değiştirilmiş

sen sonuna kadar netlerini geliştirmeye devam et.Ösymnin ne tür bi sürpriz yapacağı belli olmuyor.Bu netlerin üstüne koya koya ilerlersen 300 bine girersin fakat şuanki netlerin ile girip girememen diğer öğrencilerin performansına bağlı.

bir de sana tavsiyem 2 günde bir deneme,problem ve paragraf çöz.Çok etkisi olucak sana.

Sana bir sorum var 300 binde ne düşünüyorsun ki 300 bini hedef olarak koydun kendine. Genel olarak herkes hedefini ilk 30 binin altına koyar mesela ben hayatta alamam ama hedefim ilk 2 bin.

Sana bir sorum var 300 binde ne düşünüyorsun ki 300 bini hedef olarak koydun kendine. Genel olarak herkes hedefini ilk 30 binin altına koyar mesela ben hayatta alamam ama hedefim ilk 2 bin.
Senin bu dediğin ilk 30 bin sıralamalar uzun süreli düzenli çalışan insanlar için, ben kasım ayının ortasında başladım çalışmaya yani 6-7 aylık bir sürede temeli zayıf olan birisinin ilk 100k ya girmesi kolay bir şey değil. Hem tyt yi 70-80 net seviyesine getirmek hem de ayt matematikten 30-32 civarı yapmak lazım ayt fendende 40 soruda 20-25 net ancak 100k yapıyor bu dediğim netler 6 ayda kolay değil maalesef

Geri
Yukarı