Sebepsiz yere Overwatch ban yemek

Dessart02

Femtopat
İlk önce hile kullanmadığımı söyleyeyim. Hiç açmaya da çalışmadım. Olay şöyle oldu; maçtaydım, elim bayağı ısınıktı. 2 saattir oynuyordum. Sonra çıkayım dedim. 1 saat sonra arkadaşla girecektik. VAC ban yediğimi gördüm. Overwatch yazıyordu, bu banın açılma ihtimalı var mıdır? Varsa nasıl açabilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
İlk önce hile kullanmadığımı söyleyeyim. Hiç açmaya da çalışmadım. Olay şöyle oldu; maçtaydım, elim bayağı ısınıktı. 2 saattir oynuyordum. Sonra çıkayım dedim. 1 saat sonra arkadaşla girecektik. VAC ban yediğimi gördüm. Overwatch yazıyordu, bu banın açılma ihtimalı var mıdır? Varsa nasıl açabilirim?
Şanssızlık olmuş geçmiş olsun soğuk su ya da Beypazarı iyi gider.
Özellikle Beypazarı Hazmetmeyi kolaylaştırır.

@reptile İhtimal her zaman vardır fakat Valve şu ana kadar hiç hatasını kabul ettiği ve geri alınan VAC yasağı gibi bir durumla karşılaştırmadı bizi.

Overwatch ve VAC ban %99 haklı sebepler yüzünden olur.
Haksız yere yemeniz için en şanssız gününüzde olmalısınız.

İhtimal her zaman vardır

Yoktur. Birbirinden bagimsiz calisan her iki sistemin de ayni anda hata yaptigina ve yasaklamanin geri alindigina rastlanilmadi. Tek bir sistem tarafindan verilen yasaklamada her zaman hata payi mevcut. Eger ikisi tarafindan da yasaklama almissaniz hatali olmadigi %100 kesindir.

@reptile %100 ifadesi ciddi bir ifadedir. Bu ifadeyi kullanmanız için tüm ban vakalarına en ufak detayıyla bilmeniz lazım ki bilmiyorsunuz. Ben kesin vardır demiyorum zaten ama kesinlikle yoktur demek yanlış bir ifade.

Yeni konular

Geri
Yukarı