Seçim sonuçları hakkında ne düşünüyorsunuz?

Destek sadece ittifakta olmasıyla olmuyor. Mesela tip veya başka partiler de destek verdi. Destek verirse seçmeni oraya yönelir. Ayrıca tartışıyoruz burada neden cümleye cahil ile başladın anlayamadım. Bir görüşün varsa söyle konuşalım.
Seçmenin oraya yönelmesi gayet normal bir durum. O mantıkla Oğan da bunu Akp/Hüda Par için yaptı. Ayrıca yönlendirmesi birşey ifade etmez. Hdp'nin bu durumda bir çıkarı yok. Bakanlık falan verilmeyecekti. Söz hakları olmayacaktı. Diğer deyişle Hdp ile yol falan yüründüğü yok. Yazıp yazıp oynuyorsuuz.

Seçmenin oraya yönelmesi gayet normal bir durum. O mantıkla oğan da bunu Akp/Hüda par için yaptı. Ayrıca yönlendirmesi bir şey ifade etmez. HDP'nin bu durumda bir çıkarı yok. Bakanlık falan verilmeyecekti. Söz hakları olmayacaktı. Diğer deyişle HDP ile yol falan yüründüğü yok. Yazıp yazıp oynuyorsuuz.

Aynen bence de. Deva, gelecek, saadet ve DP gibi partilere cb yardımcılığı, vekiller verilirken HDP gibi %8-9 oyu olan partiye bence de bir şey vermezlerdi!

Aynen bence de. Deva, gelecek, saadet ve DP gibi partilere cb yardımcılığı, vekiller verilirken HDP gibi %8-9 oyu olan partiye bence de bir şey vermezlerdi!
Kendi içi boş görüşünle kendini avutmaya devam etmekte özgürsün kardeşim. Deva Saadet gibi partiler masada yani ittifakta. Elbette çıkarları olacak. Sence böyle bir saçmalık olabilir mi? Kk halktan gizli ittifak yapıp cb olunca Hdp'ye makam verecek. Komiksiniz.

@BozKartal Her mesajıma beğenmedim atıyorsunuz komik bir arkadaşa benziyorsunuz sizinde fikrinizi görmek isterim.

Kendi içi boş görüşünle kendini avutmaya devam etmekte özgürsün kardeşim. Deva saadet gibi partiler masada yani ittifakta. Elbette çıkarları olacak. Sence böyle bir saçmalık olabilir mi? Kk halktan gizli ittifak yapıp cb olunca HDP'ye makam verecek. Komiksiniz.

Ben de aynısını dedim ya! Cümlenin sonunda kocaman bence de bir şey vermezdi yazıyor :).

Tam bir buçuk sene önceden Kılıçdaroğlu aday olacak ve kaybedecek demiştim. Bunu söylediğimde de birkaç kişi gülüp geçmişti. Ama buna rağmen içimde heyecan vardı kazanacağına dair. Olan oldu, elden bir şey gelmez.

Geri
Yukarı