Seçimden Önce ve Sonra Nasıl Güvende Kalırız?

VPN önemli. Kimseye bulaşmayın ilgilenmeyin, seçimi kazanınca kutlamayı hep beraber sevgiyle ve Türk bayraklarımızla yeniden Cumhuriyet Bayramını kutlayacağız.

Bir tarafın seçimi kazanmasıyla hiç kimse olay çıkarmaz saçmalamayın. Çıkarsa bile en fazla yapacağı şey yürüyüş yapmak olur. Ne sanıyorsunuz bilmiyorum ama etrafımda her iki tarafı tutan tanıdıklarım da var, hiçbiri öyle bir şey yapacak kişiler değil. Sadece sosyal medyalarda malum parti kazanırsa kıyamet kopacakmış gibi konuşan kişileri görüyorum o kadar.

malum parti kazanırsa kıyamet kopacakmış
Tam tersi olabilir. Çok fazla göçmen ve Hizbullah terör örgütleri dışarıda belli olmaz.

erzurum-saldiri.png

Biraz abarttım sanki
Abartmak mı, şaka mı bu? En fazla 3 dakika yaşarsın, tutmaz.

Ben 3 aydır yasa dışı yeraltı sığınağı hazırlıyordum, bunun için Technopat'tan edindiğim bütün teknoloji bilgilerini kullandım.

IMG_10912912.jpg
IMG_389423489.jpg

Bu sığınağı insanlardan çok uzak bir ormanlık arazide hazırladım; birkaç gün önce tamamladım, en son aldığım görüntüler bunlar.

Kapısı titanyumdan oluşmakla birlikte 2 metre genişliğindedir. Girişi çok zordur. Füzeli, ısıya duyarlı otomatik çalışan taramalı silahlar, zehir gazlı savunma sistemi vardır. Arduino ile terminatörler ürettim, kapı açıldığı an devreye girerler.

Bu 3 aylık süre içerisinde gözüaçık yeteneklerimle gizli gizli BİM'den yiyecek aşırdım; şu an öngörürsem 2 yıl yetecek yiyeceğim var. Sıkılmamak için bir sürü film dvdsi, konsollar, kitap, spor araçları... bulunmaktadır.

Elektrik, süperteknolojik güneş panelleriyle sağlanmaktadır. Bulunduğum bölge telefon sinyallerini falan çekmemektedir.

Ne zaman yiyecek falan tükendiğinde sığınaktan çıkacağım, öngörürsem bu 1.5-2 yıl ediyor. Bu süre içinde haliyle Technopat'a giremeyeceğim. Yıllar sonra görüşmek üzere :dur:

Halkını desteklemeyen ve deprem zamanları ekip göndermeyen bir iktidarı gönderip de kaos çıkaracak bir halkı gördükten sonra bırak odada durmayı, Türkiye'de durmam o saatten sonra.

Geri
Yukarı