Seçimden sonra fiyatlar nasıl olur?

devonoir

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
EVGA GeForce RTX 2060 KO ULTRA GAMING 6GB
Intel i3-10100F
MSI PRO H410M-B Intel H410
Kioxia 500GB Exceria Serisi NVMe M.2 SSD
Kingston HyperX Fury 16 GB (2x8) 3200 MHz
Arkadaşlar sizce genel olarak seçimden sonra fiyatlar nasıl olur? Yükselir mi düşer mi düzenleme gelir mi? Telefon fiyatları olsun, bilgisayar, araba vs. Şu an yapacağım işi seçimi düşünerek yapmama kararı alıyorum ama seçimden sonra daha çok zam gelir diye korkuyorum bir yandan da düzenleme gelir fiyatlar düşer vs diye düşünüyorum. Sizce ne olur bu durum?

Arkadaşlar sizce genel olarak seçimden sonra fiyatlar nasıl olur? Yükselir mi düşer mi düzenleme gelir mi? Telefon fiyatları olsun, bilgisayar, araba vs. Şu an yapacağım işi seçimi düşünerek yapmama kararı alıyorum ama seçimden sonra daha çok zam gelir diye korkuyorum bir yandan da düzenleme gelir fiyatlar düşer vs diye düşünüyorum. Sizce ne olur bu durum?
Seçimden sonraki ilk süreçte doğal olarak artmaya devam edecektir.
Fiyatların düşmesini istiyorsak uzun bir süreyi gözden çıkarmak gerekiyor.

Seçimden sonraki ilk süreçte doğal olarak artmaya devam edecektir.
Fiyatların düşmesini istiyorsak uzun bir süreyi gözden çıkarmak gerekiyor.
Hocam bu durum kafayı yedirtecek bana ya iyice deli oldum yemin ederim.

Dolar yüksek ihtimalle düşer. Uygulanan vergi oranının da azaltılacağını tahmin ediyorum. Yani fiyatlar baya bir düşer. Temennim bu yönde. Tabii pat diye olmaz bunlar.

Hepiniz haklısınız hocam en iyisi telefonumu satıp üstüne para ekleyip yeni telefon almak.

Valla hocam alsan bir dert almasan bir dert.
Yani lazım olan bir şeyi hızlıca almak gerekiyor.
Bu fiyatların sağı solu belli olmaz.
İşte ondan korkuyorum hocam pc yi aldım pc fiyatları düştü teli almadım tel fiyatları uçtu bu noktada neyin ne olacağını kestiremiyorum aklım çıkacak valla.

Arkadaşlar sizce genel olarak seçimden sonra fiyatlar nasıl olur? Yükselir mi düşer mi düzenleme gelir mi? Telefon fiyatları olsun, bilgisayar, araba vs. şu an yapacağım işi seçimi düşünerek yapmama kararı alıyorum ama seçimden sonra daha çok zam gelir diye korkuyorum bir yandan da düzenleme gelir fiyatlar düşer vs diye düşünüyorum. Sizce ne olur bu durum?

Hocam seçimden sonra yükselir fakat seçim öncesi oy toplama gibi nedenlerden dolar ve fiyatlar 2022 başındaki gibi olur ama sonrası...

Hocam seçimden sonra yükselir fakat seçim öncesi oy toplama gibi nedenlerden dolar ve fiyatlar 2022 başındaki gibi olur ama sonrası...
Hocam fiyatlar düşerse iyi gene hemen işimi hallederim sonrasında Allah yardımcımız olsun .

Yeni konular

Geri
Yukarı