Sennheiser CX300S alınır mı?

Sennheiser'ın orijinal sayfası zaten orası. En sorunsuz olacak yer bence. Alternatif olarak da şu aşağıdaki site en güvenilirlerindendir.

Kardeşim ürün elime ulaştı. Elimdeki earpods(apple) kulaklığı ile ikisini takım denedim sürekli. Öncelikle ses yüksekliği düşük bi kere bunu belirtmeden edemeyeceğim. Bassları earpods göre daha belirgin hissediliyor. Tizler gayet iyi. Kulaklığın ses yükseliğü bana yeterli geldi. Genel olarak beğendim. Ama yüksek ses ile müzik dinleyenler var ise(kulaklığa ciddi zararlı) bunun fazlası iyi değil zaten.
Sennheiser'ın orijinal sayfası zaten orası. En sorunsuz olacak yer bence. Alternatif olarak da şu aşağıdaki site en güvenilirlerindendir.

Kulak peyleri çok garip. İlk başta kulaklığı çıkardığımda. Sanki kulaklık yamuk dedim. Sonra sennheiser farklı tasarım yapmış onu fark ettim. Petler hangi tarafa doğru gelmeli diye kafam çok karıştı sıkıntılı biraz

Öncelikle ses yüksekliği düşük bi kere bunu belirtmeden edemeyeceğim.
Aynen sesi temizlemek için düşük veriyor bir tık. Fakat Spotify’da ayarlarda ses kalitesini yüksek değil normal yaparsan sesi daha yüksek alıyorsun. Eğer yüksek kalitedeyse sesi kısıyor Spotify.
Sanki kulaklık yamuk dedim.
Aynen biraz açılı:) Ben de ilk söküp değiştirmek için taktığımda aha içine ettik eğdik dedim içimden:) Herhalde kulağa otursun ergonomik olsun diye öyle yapmışlardır.
Bassları earpods göre daha belirgin hissediliyor.
Bass bence tam kıvamında vuruyor. Fazla patlamadan modifiyeli Şahin gibi olmadan ideal bir seviyede buldum ben de:)

Genel düşüncen ne peki? Aldığına memnun musun yoksa kim aldırdı lan bunu bana seviyesinde misin?:)

Aynen sesi temizlemek için düşük veriyor bir tık. Fakat Spotify’da ayarlarda ses kalitesini yüksek değil normal yaparsan sesi daha yüksek alıyorsun. Eğer yüksek kalitedeyse sesi kısıyor Spotify.

Aynen biraz açılı:) Ben de ilk söküp değiştirmek için taktığımda aha içine ettik eğdik dedim içimden:) Herhalde kulağa otursun ergonomik olsun diye öyle yapmışlardır.

Bass bence tam kıvamında vuruyor. Fazla patlamadan modifiyeli Şahin gibi olmadan ideal bir seviyede buldum ben de:)

Genel düşüncen ne peki? Aldığına memnun musun yoksa kim aldırdı lan bunu bana seviyesinde misin?:)
Sesi çok iyi ama pubg gibi oyunlarda çok kötü kulaklık. Ben beğenmedim hiç. Ürünü iade etsem sorun çıkarırlar mı acaba? Hijyen ürünü geçiyor kulakiçi olduğu için. Göndersem iade kabul olur mu? Pişman oldum aldığıma. Oyun için alınmamalı asla çok kötü gerçekten.

Ürünü iade etsem sorun çıkarırlar mı acaba?
Sanmam. Sonuçta bu senin doğal hakkın. Hadi ya kötü tecrübe yaşamana üzüldüm. Ben oyunda da memnunum açıkçası. Ses kasmada falan baya işimi gördü benim.

@FantastikTürk senin nasıl gidiyor kulaklıkla? Keyifler yerindedir umarım:)
Kulaklık konusunda gayet yerinde, teşekkürler. Günde 6-8 saat kullanıyorum aldığımdan beri. Herhangi bir sorun olmadı.

Aldığım kulaklık kötü olmadığı sürece kulaklığa harcanan paranın her kuruşuna değdiğine düşünüyorum ben. Kulaklık ile müzik dinlemenin zevki bir ayrı.
Sesi çok iyi ama pubg gibi oyunlarda çok kötü kulaklık. Ben beğenmedim hiç. Ürünü iade etsem sorun çıkarırlar mı acaba? Hijyen ürünü geçiyor kulakiçi olduğu için. Göndersem iade kabul olur mu? Pişman oldum aldığıma. Oyun için alınmamalı asla çok kötü gerçekten.
E hiçbir zaman oyun kulaklığı demedik ki size. Oyun performansından bahseden de olmadı çünkü kulaklık müzik kulaklığı.

Muhtemelen sorun çıkarmazlar. Şansınızı denemenizi öneririm.
Sanmam. Sonuçta bu senin doğal hakkın. Hadi ya kötü tecrübe yaşamana üzüldüm. Ben oyunda da memnunum açıkçası. Ses kasmada falan baya işimi gördü benim.
Bu kulaklığa geçtiğimden beri ses kasmam gereken bir oyun oynamadim. Bu yüzden nasil bir performansı var bilmiyorum.

Bu kulaklığa geçtiğimden beri ses kasmam gereken bir oyun oynamadim.
Aynen asla oyun kulaklığı için alın demem. Ama oyun deneyimimin iyi olduğunu belirttim ben. Yani şahsen memnun kaldım. CS:GO, EFT, PUBG (bu ne ya kısaltmalar moda mı olmuş ne:)) gibi oyunlarda kullandım açıkçası.

Aynen asla oyun kulaklığı için alın demem. Ama oyun deneyimimin iyi olduğunu belirttim ben. Yani şahsen memnun kaldım. CS:GO, EFT, PUBG (bu ne ya kısaltmalar moda mı olmuş ne:)) gibi oyunlarda kullandım açıkçası.
Müzik konusunda çok iyi. Duymadığım sesleri duyuyorum ona lafım yok. Ama oyın oynarken seslerin nerden ve mesafe olarak duyabileceğim mesafede değil. Kulaklığın sesi az çünkü. Oyuncu kulaklığı olarak asla alınmamalı. Ben isdeye göndereceğim fakat kılıfına bakarken, kılıfın poşeti hafif yırtıldı. Sorun çıkarmazlar sanırım ya. 10dk denedim koydum yerine kulaklığı zaten. Bi taraftan müzik içinde çok iyi ya. İade etmekte istemiyorım napcam bilemedim :D

Yeni konular

Geri
Yukarı