Sennheiser CX300S alınır mı?

Senneiser servisi ile işim düştü eğer unutmazsam buraya deneyimleri yazarım.
Bircom bakıyor Sennheiser garantisine. İnternette aratırsanız nasıl bir servis olduğunu görebilirsiniz. Memnun olmayan müşteri sayısı çok az. Özellikle sattığı malın arkasında durmasıyla biliniyor.

Elbette forumdan birinin de kendi deneyimlerini aktarması çok yararlı olacaktır.

Bircom bakıyor Sennheiser garantisine. İnternette aratırsanız nasıl bir servis olduğunu görebilirsiniz. Memnun olmayan müşteri sayısı çok az. Özellikle sattığı malın arkasında durmasıyla biliniyor.

Elbette forumdan birinin de kendi deneyimlerini aktarması çok yararlı olacaktır.
Hepsiburada sağ olsun iade talebini kabul edip kargo kodu göndermedi ama Bircom çalışanı tarafından başvuru sonrası mail almam servis hakkında iyiye işaret duruyor.

Son düzenleme:
@painkiller Hocam kulaklık elinize ulaştı mı?
Evet. Bir hafta deneyeyim dedim yanlış bir şey yazmamak için. Aşağıya konusunu açtım bakabilirsin.

Hepsiburada sağ olsun iade talebini kabul edip kargo kodu göndermedi ama Bircom çalışanı tarafından başvuru sonrası mail almam servis hakkında iyiye işaret duruyor.
Ekleme:

BİRCOM tarafından değişim yapılacağı hakkında bir mesaj aldım:
Screenshot_20200922_195736.jpg

Ben de dün CX300S sipariş ettim.
@painkiller Hocaaam hocaaamm 340 TL'ye aldım yahu :( Geçen Trendyol indiriminde bütün renkler 289 TL'ye düşmüştü ancak o an alamadım. Ancak dün sipariş edecek duruma geldim. İnternette en ucuz olan siyah modeldi ve 314 TL idi ama kırmızısı çok hoş duruyordu bir anda onu siparişediverdim. Neyse bakalım gelince fikrimi paylaşırım ben de.

@FantastikTürk kırmızıyı mı 340₺ aldın? İyi yine ben 470-480’den aşağı görmüyorum bu aralar. Benim bir de kuponum vardı onu da kullandım 275₺ gibi bir şeye almıştım. Keşke onu yakalasaydın. Ama kırmızı kendini gösteriyor cidden. Beğeneceğine eminim. Senin de görüşlerini bekliyorum kulaklık hakkında.

Ben de dün CX300S sipariş ettim.
@painkiller Hocaaam hocaaamm 340 TL'ye aldım yahu :( Geçen Trendyol indiriminde bütün renkler 289 TL'ye düşmüştü ancak o an alamadım. Ancak dün sipariş edecek duruma geldim. İnternette en ucuz olan siyah modeldi ve 314 TL idi ama kırmızısı çok hoş duruyordu bir anda onu siparişediverdim. Neyse bakalım gelince fikrimi paylaşırım ben de.
Onu kullanınca başka kulaklık beğenmeyeceksin muhtelemen, şu mereti 150 TL ye almıştım birkaç sene önce hala da mükemmeldir kendileri 150 TL be hey gidi! Sennheiser CX 300-II Precision Kulak İçi Kulaklık Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe

@Hiken Umarım oyledir hocam. Ben kulak üstü kulaklıktan (Urbanears Plattan 2, JBL T500) kulak içine geçiyorum. Ve ses kalitesi benim için önemli. Yine de arada çok fazla fark olacağını sanmıyorum. Pahali bir kulaküstü ile pahalı bir kulak içi arasında çok fark olabilir ancak uygun fiyatta böyle olmadığını düşünüyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı