Servis Point’e Ürün kargolama ücreti nedir?

Kusura bakma kardeşim anakarta sinirim bozuk Z270 alacaktım kudurttu beni, hepsiburada en son akşam 9 da aradım açtı biri. Sorunu anlattım bende gamer’ım dedi ve dinleyip yardımcı oldu. Diğerleride talep oluşturdum iyi günler diyor. Arkadaşta kargo hakkında msi hakkında bilgi verdi yardımcı oldu önemli olan insanlık ticareti değil. Asus’dada aynı Durumu gördüm inşallah msi’da beni yanıltmaz

Inaniyorum ki MSI servisi geregini yapar, simdiye kadar Servis Point hakkinda hic kötü yorum almadim.

Öncelikle MSI büyük bir firma ülkemizde servisini servispoint sağlıyor son 2 yıldır bu firmayla servis konusunda birkaç kez tecrübem oldu senin lehine ne varsa yardımcı oluyorlar merak etme ancak hiç kargo ücreti diye bişey duymadım arayıp kargo kodu alabilirsin eğer kargo ücretini istiyorlarsa yanlış yere gönderme ihtimalin var dikkat et ayrıca servis point çalışanları gayet ilgililer hatta url veriyorlar ürünün ne aşamada olduğunu takip edebiliyorsun.

Öncelikle MSI büyük bir firma ülkemizde servisini servispoint sağlıyor son 2 yıldır bu firmayla servis konusunda birkaç kez tecrübem oldu senin lehine ne varsa yardımcı oluyorlar merak etme ancak hiç kargo ücreti diye bişey duymadım arayıp kargo kodu alabilirsin eğer kargo ücretini istiyorlarsa yanlış yere gönderme ihtimalin var dikkat et ayrıca servis point çalışanları gayet ilgililer hatta url veriyorlar ürünün ne aşamada olduğunu takip edebiliyorsun.
HERKESE CEVAPLAR İÇİN TEŞEKKÜRLER. 4-5 İŞ GÜNÜ SONRA KONUYU HORTLATIP ANAKARTIM HAKKINDA BİLGİ VERECEĞİM..

BEN ürünü aldım ram bile takmadım müşteri desteğide 0. Ben mi yamulttumda konuşuyorsun cpu hakkında belkide yamuk geldi böyle basit hatalar yapacağımı sanmıyorum.

Riske girmek istemiyorum iade onayı alırsam çok kral birşey olur. İade ederken not yazmam gerek ne yazmalıyım?

Servise gönderirken fatura çıktısını kutunun içine koymalısın ve sorunun nedeni bir kağıda yazıp bırakmalısın. Israrla iade ve değişim talep ettiğini dile getirmeyi unutma. Son olarak eğer 14 gün süren dolmadıysa hiç servisle uğraşmadan hepsiburada ile iletişime geç ve iade talebi oluştur. Genelde iade alırlar.

Servise gönderirken fatura çıktısını kutunun içine koymalısın ve sorunun nedeni bir kağıda yazıp bırakmalısın. Israrla iade ve değişim talep ettiğini dile getirmeyi unutma.
Yardımın için çok teşekkürler kutunun içine kek gofret falan koymayı düşünüyorum rüşvet babında.🤣🤣

HORT servispoint pinleri düzeltti biosu güncelleyip kartı geri gönderdi. Ancak iade veya değişim raporu vermedi. Herşey güzel tek sorun kart gelirken anakartın kutusu delinmişti.

Geri
Yukarı