Sevdiğim kız beni durduk yere engelledi

Makaleler
33
Yer
Osmaniye, Türkiye
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
PC: Intel Core 12400F | ASUS Dual RX 6600 | ASUS Prime H610M-K D4 | XPG Gammix D30 2x8 RAM | WD SN570 500GB | FSP Hydro K Pro 500W 80+ | Vento VG10F

GIGABYTE G24F-2 | Logitech G213 | SteelSeries Prime | QP Honeycomb Mousepad | Windows 11 23H2.
Meslek
Öğrenci
Başıma gelen çok komik olayı anlatacağım, daha şimdi oldu. Gerçekten bir kızı seviyordum, sevgili olarak değil. Aşırı bağlanmıştık ilk konuşmamız bile 10 yıllık dost gibiydi yani. Bunları anlatsam cidden şaşırırsınız. Asıl olayıma döneyim. Hiçbir şey yokken her zamanki gibi ironi yaptım dedim ki "daha çok pişman olursun inşallah" burada bir muhabbet vardı ve bunları bana yazmış.

Adsız.png

(Umarım görseldeki yazım hatalarına ceza vermezsiniz.)
Ve bir baktım engellemiş. Bu ne saçma şeydir ya? Bana daha birkaç gün önce bahsetmişti, asla engellemem falan. Ne oldu kardeşim? Al sana sonuç bu.

Adsız1.png

Bu mesajları yazma amacım gelecekte gerçekten gülüp kendime ağlanacak derecede olmak için ve sizin de böyle şeylere inanmamanız için paylaştım. Koskoca Technopat yeter bana kıza ne gerek var 😀 Ayrıca kız bunları görüyor olabilir. Haberi var bu forumdan. En garibi de ciddi derecede güveniyorduk. Nasıl böyle bir şey yaptı anlamadım. Gece gündüz düşünürdüm hepsi boşa gitti. Cidden çok komik başkası olsa ağlardı belki ama bana o kadar koymadı bu iş.

@Alexander The Great hocam, sizin de illa bir lafınız olacaktır, siz anlarsınız bu işlerden.

Yanlış anlaşılma olmuş sanırım ve karşı taraf alınmış. Madem bu kadar seviyorsunuz farklı bir platformdan ulaşıp durumu açıklamaya çalışın, halen anlamamakta ısrar ediyorsa daha fazla uğraşmayın; ilerde çok pişman olursunuz.

Hayat kimsenin peşinden koşacak kadar uzun değil.

Yanlış anlaşılma olmuş sanırım ve karşı taraf alınmış. Madem bu kadar seviyorsunuz farklı bir platformdan ulaşıp durumu açıklamaya çalışın, halen anlamamakta ısrar ediyorsa daha fazla uğraşmayın.

Hayat kimsenin peşinden koşacak kadar uzun değil.

Hocam, ben de düşündüm sanırım alınmış Valorant ve CS:GO'da arkadaşız fakat uğraşmak istemiyorum. Cidden çok değerliydi fakat olmaz yani. Instagram'dan başka hesap açıp yazacağım kabul ederse isteği.

Yeni konular

Geri
Yukarı