Sevdiğim sınıf arkadaşım kız beni reddetti ama onu unutamıyorum

Sizle muhatap olduğu zaman uzaklaşın, yakınınızda bile bulunduğu zaman başka tarafa yönelin, sıranızı bile ona en uzak olan yer ile değişin, öyle bir konumda olun ki umursamayın, çünkü bitmiş gitmiş bir şey. Bir zaman sonra artık sanki yanınızdan geçen bir yabancı gibi gelecek, emin olun o zevki bir kez tattıktan sonra doyamayacaksınız. Gidin yeni insanlarla tanışın, daha iyisi bulunana kadar kimse vazgeçilmez değildir.

Neden mesajıma üzgün işareti koydunuz hocam acınacak bir durum mu benimki?

Neden mesajıma üzgün işareti koydunuz hocam acınacak bir durum mu benimki?

Sadece üzülüyorum, bir insanın şu ana kadar sevgilisi olmaması, kız eli tutmaması beni çok üzüyor, oysaki zor bir şey değil, sadece düzgün bir hayat planında bitiyor iş ve toplumda artık yanınızda bir kadın görmek isteyecek, aileniz arkadaşlarınız hepsi soracak emin olun.

Sadece üzülüyorum, bir insanın şu ana kadar sevgilisi olmaması, kız eli tutmaması beni çok üzüyor, oysaki zor bir şey değil, sadece düzgün bir hayat planında bitiyor iş ve toplumda artık yanınızda bir kadın görmek isteyecek, aileniz arkadaşlarınız hepsi soracak emin olun.

Nedeni çirkin olmam

Yaratanın zoruna gider demeyin öyle, bakımsız olabilirsiniz, çekici bir vücudunuz yoktur, özgüveniniz yoktur, kariyeriniz, geleceğiniz yoktur anlarım ama gidip de çirkin demek kendinize olan öz saygınızı kaybettiğinizin belirtisidir. Lütfen kendinize böyle şeyler yapmayın.

Yaratanın zoruna gider demeyin öyle, bakımsız olabilirsiniz, çekici bir vücudunuz yoktur, özgüveniniz yoktur, kariyeriniz, geleceğiniz yoktur anlarım ama gidip de çirkin demek kendinize olan öz saygınızı kaybettiğinizin belirtisidir. Lütfen kendinize böyle şeyler yapmayın.
Ben boşa polyannacılık yapmam hocam gayette ortalama altı çirkin sayılabilecek biriyim ki ailem bile çirkin olduğumu söyler 1.65 boyunda gözlüklüyüm çenem geride ve zayıfım abim benden daha kötü 38 yaşında hiç sevgilisi olmadı yani benim elimde olan bişey değil dış görünüşüm yüzünden olmadı 4 kere girişimim oldu 4 ündede kızlar tipimle dalga geçip ezikledi,

Tipiniz yoksa paranız olacak hocam o zaman, bu işler böyle. Denecek fazla bir söz yok, umarım sizi seven birini bulursunuz.
Maalesef parada yok, demekki üzülecek bi yanım yokmuş hocam insan çirkinse ne yaparsa yapsın olmuyor senin gibi orta tipliler çok şanslı ömrü hayatımda bi kızla yan yana bile gelmedim :(

Orta tipli denir miyim? Bilmiyorum, kızla yan yana gelmek marifet değil hocam emin olun, kızlarla yan yana gelmekte zor değil paranız oldumu kızda olur.
Yoo marifet değilde en azından dalga geçen olmaz benim ailem bile dalga geçiyor benle hiç sevgilim olmadığı için ne lise ne üniversitede ama benim çevremde en az 10 kişi tanıyorum 35 yaşında hiç sevgilisi olmamış biliyorum ilerde bende onlar gibi olacam maalesef üzücü bi durum olsada elimde değil

Geri
Yukarı