Sevdiğim sınıf arkadaşım kız beni reddetti ama onu unutamıyorum

Sizle muhatap olduğu zaman uzaklaşın, yakınınızda bile bulunduğu zaman başka tarafa yönelin, sıranızı bile ona en uzak olan yer ile değişin, öyle bir konumda olun ki umursamayın, çünkü bitmiş gitmiş bir şey. Bir zaman sonra artık sanki yanınızdan geçen bir yabancı gibi gelecek, emin olun o zevki bir kez tattıktan sonra doyamayacaksınız. Gidin yeni insanlarla tanışın, daha iyisi bulunana kadar kimse vazgeçilmez değildir.
Artık benimle muhattap olacağını sanmıyorum, zaten ben de yüzüne bile bakmamaya çalışıyorum. Ama 2 yıl boyunca aynı ortamda kalacak olmak beni endişelendiriyor.

Abi sen niye her konuda, her yerde kendini eziyorsun ki bu kadar kasmaya ne gerek var kendine eş birini bulursun illaki.

Ama gençliğim hep yalnız geçti hocam en azından 1 tane olsaydı. Dert etmezdim ama artık annem babam bile benimle dalga geçmeye başladı ha bu size komik geliyor ama benim durumumda olsaydınız anlardınız.

@SeanStrickland
Bak bugün gördüm bu konuyu.

Ama gençliğim hep yalnız geçti hocam en azından 1 tane olsaydı. Dert etmezdim ama artık annem babam bile benimle dalga geçmeye başladı ha bu size komik geliyor ama benim durumumda olsaydınız anlardınız.

@SeanStrickland
Bak bugün gördüm bu konuyu.

@SeanStrickland zaten senin 1.87 boyla bunu düşünmen gerekmez hocam zaten iyi akşamlar.

Dosya Ekleri

• IMG_5909.png
    IMG_5909.png
    136,7 KB · Görüntüleme: 22
Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı