Sevdiğiniz kitap önerileri

Hocam İbn Haldun ile ilgili bir kitap okumuştum. Güzeldi. İbn Haldun ile ilgili kitap öneririm. Herhangi bir kitap yani.

Ve sadece kitaplara abanmanızi tavsiye etmem. Dergi falan da okuyun. Spor dergisi olur vs.

Bir kanalda gördüydüm. Hem bilgi kaynağı hem de YKS'de Türkçe için faydalıymış.
National Geographic
Türk Dili
Türk edebiyatı
Dergâh
Bilim ve teknik. Dergileri
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

History of War dergisi de iyi gibi. Tam bakmadım ama iyi görüküyordu.

Hocam İbn Haldun ile ilgili bir kitap okumuştum. Güzeldi. İbn Haldun ile ilgili kitap öneririm. Herhangi bir kitap yani.

Ve sadece kitaplara abanmanızi tavsiye etmem. Dergi falan da okuyun. Spor dergisi olur vs.

Bir kanalda gördüydüm. Hem bilgi kaynağı hem de YKS'de Türkçe için faydalıymış.
National Geographic
Türk Dili
Türk edebiyatı
Dergâh
Bilim ve teknik. Dergileri
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

History of War dergisi de iyi gibi. Tam bakmadım ama iyi görüküyordu.
Tavsiyeler için teşekkürler hocam. Evet haklısınız dergi okumanın paragraf sorularında kitaplar kadar faydalı olduğunu duymuştum.
Ben de size bir kitap önereyim o zaman; Amin Maalouf'un Semerkant adlı kitabını sevebilirsiniz diye düşünüyorum, güzel bir kitap.
Viking, Arsen Lupen, Malamender. Asıl önerim varda ismini unuttum, evde bakarım.
Sağolun, bekliyorum.

• Fantastik evren seviyorsanız Drizzt Efsanesi serisinin ilk 3 kitabını alabilirsiniz.
  • İlber Ortaylı'nın "İnsan Geleceğini Nasıl Kurar ?" kitabı da güzel, ufuk açıcı bir kitap.
  • Murat Menteş'in kitaplarına da bakabilirsiniz absürt mizahı çok iyi yapıyor.
  • Oyun yapımına ilgiliyseniz Jason Schreier'in Kan, Ter ve Pikseller kitabını da öneririm.

• Fantastik evren seviyorsanız Drizzt Efsanesi serisinin ilk 3 kitabını alabilirsiniz.
  • İlber Ortaylı'nın "İnsan Geleceğini Nasıl Kurar ?" kitabı da güzel, ufuk açıcı bir kitap.
  • Murat Menteş'in kitaplarına da bakabilirsiniz absürt mizahı çok iyi yapıyor.
  • Oyun yapımına ilgiliyseniz Jason Schreier'in Kan, Ter ve Pikseller kitabını da öneririm.
İlber Hoca'nın kitabını okuyacağım sanırım. Bir de Kan, Ter ve Pikseller'e baktım, Stardew Valley'in yapım hikayesi filan varmış sanırım, keyifle oynadığım bir oyun zaten, sanırım bu kitabı da okuyacağım. Teşekkürler!

İlber Hoca'nın kitabını okuyacağım sanırım. Bir de Kan, Ter ve Pikseller'e baktım, Stardew Valley'in yapım hikayesi filan varmış sanırım, keyifle oynadığım bir oyun zaten, sanırım bu kitabı da okuyacağım. Teşekkürler!
Bendeki kitaplar bunlar hocam.

Immanuel Kant'inki eğitimle ilgili.
Güzel kitap ama yazdıklarını onaylamanız için biraz fikrinizin olması lazım. Mesela yapayliktan uzak olunması lazım falan diyor. Yani mesela bir yere tekneyle gideceğine yüzerek git diyor. Ana fikiri anlayabiliyirsun. Ama örnekler bir değişik.
O zamanın şartlarına göre öyleymiş demek ki.
IMG_20220616_135447.jpg

Macera isterseniz bayan peregrinenin tuhaf çocukları seti var 5 kitap. Filmi da var öneririm. Korku ve gerilim için ise stephen king medyum ve doktor uyku.( doktor uyku medyumun deva mıdır?)

Bendeki kitaplar bunlar hocam.

Immanuel Kant'inki eğitimle ilgili.
Güzel kitap ama yazdıklarını onaylamanız için biraz fikrinizin olması lazım. Mesela yapayliktan uzak olunması lazım falan diyor. Yani mesela bir yere tekneyle gideceğine yüzerek git diyor. Ana fikiri anlayabiliyirsun. Ama örnekler bir değişik.
O zamanın şartlarına göre öyleymiş demek ki.
Eki Görüntüle 1421567
Kant'ın kitabı ilgimi çekti hocam.

Macera isterseniz bayan peregrinenin tuhaf çocukları seti var 5 kitap. Filmi da var öneririm. Korku ve gerilim için ise stephen king medyum ve doktor uyku.( doktor uyku medyumun deva mıdır?)
Filmin fragmanını izledim, oldukça ilgi çekici. Kitapları da öyle midir bilemedim.

Her ne kadar polisiye roman sevsem bile pek korku kitabı okumadım daha önce. Medyumla başlayabilirim sanırsam, Stephen King'in hayal kırıklığına uğratacağını sanmam.

Son düzenleme:

Filmin fragmanını izledim, oldukça ilgi çekici. Kitapları da öyle midir bilemedim.

Her ne kadar polisiye roman sevsem bile pek korku kitabı okumadım daha önce. Medyumla başlayabilirim sanırsam, Stephen King'in hayal kırıklığına uğratacağını sanmam.
Oktay Sinanoğlu da güzel ama biraz eski. 2000'den önceki yazılarının birleşimi mi ne. İleride yazılım konusunda merkezin Hindistan'a kayacağı söyleniyor falan diyor. Doğru da söyleniyormuş.
İsmi tam çıkmamış. Bye Bye Türkçe.

Her ne kadar polisiye roman sevsem bile pek korku kitabı okumadım daha önce. Medyumla başlayabilirim sanırsam, stephen King'in hayal kırıklığına uğratacağını sanmam.

Kesinlike stephen king de hayal kırıklığına uğramazsınız. Ayrıyeten ıt önerebilirim ama o da 1000 sayfa. Medyum ve doktor uyku önerimdir. Yakın kütüphanelerden temin edebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı