Sevgilimin ailesi benden nefret ediyor

Selam. Normalde cevaplamak istemiyordum bu konuyu hatırlamamak için ama sonralardan bayağı bir cevap gelince bilgilendirmek istedim.

Arkadaşlar, birçoğunuzun da tahmin ettiği gibi arkadaş ile 2019'un sonunda ayrıldık artık çok başka hayatlar sürüyoruz ve bu ilişki ne yazık ki nefret ile bitti. Ergenliğin gazı ile neyin ne olduğunu anlamadan saçma sapan bir ilişki yaşadım ve bu benim ilk ilişkimdi. O zamanlar insanlar dalga geçince kızıyordum "neden dalga geçiyorlar?" diye ama şimdi ben de böyle bir konu görsem dalga geçerdim herhalde çünkü gerçekten 15 yaşında biri için çok komik bir olay. Daha da sevgili yapmadım zaten, büyük ihtimal arkadaş ömrümdeki ilk ve son sevgilim olacak.
Konuyu hortlattığımın farkındayım ama çok merak ettim sonuç ne oldu?
Konuyu açan kişi 16 yaşındaymış şimdi 18-19 dur. Bende merak ettim ama tahminim ayrılıkla bitmiştir. Sonuçta o çocuk daha üniversiteye gidecek yeni kişilerle tanışacak. 23 yaşımdayım benim ilişkimde 2019 yılında başlamıştı. Hala güzelce devam ediyor. Sevdiğim kız taaa ilkokuldan. Şu zamana kadar 2 ilişkim oldu birincisiyle anlaşamadım 2 ay sonra ayrıldım. Şimdiki ise tam benim kafada sorumluluk sahibi olgun. Her şeyden önce kariyerini düşünür. İşte aradığım kız.

Kardeşim durumun ne şimdi?
Oooo ne kızlar gelir geçer be kardeş takma kafana nasibinden ötesi yok.
Belliki kız o çocuğu istemiyor.

Ohooo bu 2019'un konusumydu bende yeni sandım.
Sizin için de cevabı üstteki mesaja yazdım. :)

Son düzenleme:
Tam sevdiğini bulmuşken böyle sorunlar gerçekten insanı üzüyor, ama moral bozma iki gönül bir olduğu sürece üstesinden gelinir.

Kral konuyu tekrar hortlatıyorum ama kızma merak ettiğim bir şey var o çocukla sevgili oldular mı hiç herhangi bir dönemde senden sonra?

Geri
Yukarı