Sevgilim yok

Saçlarımı yapıp tipimi düzeltip kızın yanına gidiyorum gene de bana bakmıyor.
Hocam Türkiye'de o işlere pek girmenizi önermem çünkü çoğunun amacı aynı ve belli. Bu hisleriniz soyunuzu devam ettirmek için doğa tarafından verilen hisler ve bu hisleri yenerek hedeflerinize yönelmelisiniz.

Merhaba herkese, meslek lisesi 10. sınıf otomotiv bölümü öğrencisiyim. Dolayısıyla sınıfta hiç kız yok, okulda kız nüfusu az. Güzel kızlar var ama tavlamışlar. Eskiden kızlara hiç merakım yoktu ama ergenliğe girdikten sonra kafam hep kızlarda. Bütün gün kızları düşünüyorum, çok iyi kız tavlama taktikleri biliyorum. Yakışıklıda biriyim ama hâlâ sevgilim yok. Arada yasak olmasına rağmen arkadaşlarla kızların olduğu kata gidiyoruz. Ama hâlâ tavlayamadım :( bir de kafama acayip kızları takmış durumdayım normal mi?

Kaçan kovalanır. Başka bir şey söylemiyorum.

Ben beni sevecek beni aldatmayacak bir kız arıyorum. O yüzden hâlâ sevgilim yok.
Yaşım olmuş 21 öyle bir kız bulamamışım, sen lise de ilgi manyağı (çoğunluğu için) kız mı bulacaksın? O kızların tek amacı "oh yaeğh, sevgilim var moruq. Çoğh havağlıyımğ" olacak. Bak %100 kesin bilgidir. Lise de 10 kızdan 9'u böyle. Tüm şansını kullanıp bir kız bulsan bile üniversite gibi yollarınız yine ayrılır ya da başka sebeplerden yine bırakılır. Arkadaşlar lise dönemleri anlıyorum ergenlikten istiyorsunuz ama merak salmayın, derslerinize odaklanın. Sevgili kadar boş bir iş yok. Yapacaksan Üniversite gibi yap. Sen istediğin özellikler de kız bulamadıysan zaten öyle bir kız yoktur, boş ver uğraşma. Sevgili yaptıktan sonra eline hiçbir şey geçmeyecek. Hani filmler de olan gibi sinemaya gidip aşk meşk yaşamazsınız. Kızın abisi veya babası bilmiyorsa sonradan öğrendiği zaman zaten forumda "kızın abisi beni dövdü" diye konu açarsın (çoğu ağabey bireyler böyle. En azından ağabeyi yapmazsa babası yapar :D)
Ya işin özü boş ver. Uğraşma bu işlerle. Umarım yazdıklarım da yanlış anlaşılmam. Gerçi yanlarına açıklamalarını da yazdım :D

Merhaba herkese, meslek lisesi 10. sınıf otomotiv bölümü öğrencisiyim. Dolayısıyla sınıfta hiç kız yok, okulda kız nüfusu az. Güzel kızlar var ama tavlamışlar. Eskiden kızlara hiç merakım yoktu ama ergenliğe girdikten sonra kafam hep kızlarda. Bütün gün kızları düşünüyorum, çok iyi kız tavlama taktikleri biliyorum. Yakışıklıda biriyim ama hâlâ sevgilim yok. Arada yasak olmasına rağmen arkadaşlarla kızların olduğu kata gidiyoruz. Ama hâlâ tavlayamadım :( bir de kafama acayip kızları takmış durumdayım normal mi?
Kızları ne için tavlamak istiyorsun bu önemli olan.

Bende ilk başlarda çok önemsemiyordum sonra Almanya'ya tatile gidince oldu olanlar. Bir kızla tanıştım biraz sohbet ettik konuştuk şakalaştık sonra ciddi hissetmeye başladım o da öyleymiş zaten şimdilerde ise bilgisayardan görüntülü haberleşiyoruz sevgilimin ismi Amy. Ve tavsiyem sosyal yerlere git.

Bu yaşta boş iş diyorum noktayı koyuyorum. 12.Sınıfta sınavın var üniversite okumak istiyorsan bence kendine daha yararlı şeyler yapabilirsin. Nesil tiktok nesli oldu eskiden herşey daha ciddiydi. O yüzden kafanı bu işlere çalıştırma. Liseyi bitir sonra yaşa hayatını.

Hocam illa okuldan olmasına gerek yok ki AVM'lerde falan gerçekten beğendiğiniz kızların sosyal medya hesaplarını isteyebilirsiniz nazikçe tabii.

Yaşım olmuş 21 öyle bir kız bulamamışım, sen lise de ilgi manyağı (çoğunluğu için) kız mı bulacaksın? O kızların tek amacı "oh yaeğh, sevgilim var moruq. Çoğh havağlıyımğ" olacak. Bak %100 kesin bilgidir. Lise de 10 kızdan 9'u böyle. Tüm şansını kullanıp bir kız bulsan bile üniversite gibi yollarınız yine ayrılır ya da başka sebeplerden yine bırakılır. Arkadaşlar lise dönemleri anlıyorum ergenlikten istiyorsunuz ama merak salmayın, derslerinize odaklanın. Sevgili kadar boş bir iş yok. Yapacaksan Üniversite gibi yap. Sen istediğin özellikler de kız bulamadıysan zaten öyle bir kız yoktur, boş ver uğraşma. Sevgili yaptıktan sonra eline hiçbir şey geçmeyecek. Hani filmler de olan gibi sinemaya gidip aşk meşk yaşamazsınız. Kızın abisi veya babası bilmiyorsa sonradan öğrendiği zaman zaten forumda "kızın abisi beni dövdü" diye konu açarsın (çoğu ağabey bireyler böyle. En azından ağabeyi yapmazsa babası yapar :D)
Ya işin özü boş ver. Uğraşma bu işlerle. Umarım yazdıklarım da yanlış anlaşılmam. Gerçi yanlarına açıklamalarını da yazdım :D
Üniversitede kız tavlamanın temeli de burda atılıyor işte.

Üniversite de kız tavlamanın temeli de burda atılıyor işte.
Benim demek istediğimi yanlış anlamışsınız :D Ben ciddi ilişkiler kurmayın demek istiyorum. 3-4 sene kuracaksın sonra başka yere o 3-4 senelik emek falan gidecek. Üniversite de baştan yapma hevesin kalmayacak ki kendimden biliyorum. Eğer bir kıvılcım olup da devam ettirebilirse ne mutlu bana.

Yeni konular

Geri
Yukarı