Sevgilim yok

Bizde de öyleydi ben elektrik-elektronik mezuyum, gıda tarafına geçilmiyordu.

O halde gerçekten yakışıklıysanız, burada tipinizi biraz daha öne çıkaracaksınız.

Bir iki tane kız bulmuştum kızlara açılmadım.

Utandım kız bulsam bile açılamıyorum.
Sevgilimin olmaması biraz oradanda kaynaklı

Bir iki tane kız bulmuştum kızlara açılmadım.
Kızları etkilerseniz sohbetiniz olsun vs. karşı taraftan da teklif gelebilir, sonuçta hep erkekler açılacak diye bir kayde yok.
Kızların olduğu kat niye yasak ya. O nasıl okul imam hatip mi?
Ama gerçekten bana pek etkisi yoktu o yasağın, ben çaktırmadan gidip kızlarla takılıyordum :D

Kızları etkilerseniz sohbetiniz olsun vs. karşı taraftan da teklif gelebilir, sonuçta hep erkekler açılacak diye bir kayde yok.

Saçlarımı yapıp tipimi düzeltip kızın yanına gidiyorum gene de bana bakmıyor ben tavlayana kadar kızın sevgilisi oldu o yuzden hâlâ sevgilim yok. Biraz uğraşmadan olmayacak galiba. İlk benim açılmam gerekecek gibi ama açılamıyorum bir türlü tam istediğim gibi kız buluyorum ama ben açılamadan sevgilisi oluyor veya daha öncedrn sevgilisi varmış bir kıza açılacaktım sevgilisi varmış.
Yardımınız için teşekkürler saat çok geç oldu bu saatte bana yardım ettiğimiz için teşekkürler hepinize iyi geceler. Bir kız bulunca açılmaya çalışacam sağolun

Son düzenleme:
Saçlarımı yapıp tipimi düzeltip kızın yanına gidiyorum gene de bana bakmıyor ben tavlayana kadar kızın sevgilisi oldu o yuzden hâlâ sevgilim yok. Biraz uğraşmadan olmayacak galiba. İlk benim açılmam gerekecek gibi ama açılamıyorum bir türlü tam istediğim gibi kız buluyorum ama ben açılamadan sevgilisi oluyor veya daha önceden sevgilisi varmış bir kıza açılacaktım sevgilisi varmış.
Kızları etkilemek zordur, belli ki tipiniz pek etkili değil. Hemen direk kızlara açılmayın, biraz sohbet edin aranızda güzel bir samimiyet olsun ama bu arkadaş samimiyeti olursa ret yersiniz seni arkadaşım olarak görüyorum diye. Mümkün oldukça rahat olun.

Yaşıtlarım kız kovalıyor ben sevgili yapmayı geç, bir kıza karşı hoşlantı bile duymadım şu zamana kadar...

Çok sevgili istiyorsan keko gibi davran, sigara kullan, önüne gelene bıçak saplayacakmış gibi bak ve gör kaç kız sıraya giriyor senin için.

Türk kızları bu tip potansiyel seri katillere hasta, sonra efenim kadın cinayetleri artıyor.
Polis görse terörist başı sanacağı tiplerle sevgili olursan artar tabii.

Madem düzgün bir kız arkadaş istiyorsun. Yakışıklıysan okulda çok kaba sert gözükmemeye çalış. Sap olduğunu belli et. Zamanla sana açılacak kızlar olur.

Merhaba herkese, meslek lisesi 10. sınıf otomotiv bölümü öğrencisiyim. Dolayısıyla sınıfta hiç kız yok, okulda kız nüfusu az. Güzel kızlar var ama tavlamışlar. Eskiden kızlara hiç merakım yoktu ama ergenliğe girdikten sonra kafam hep kızlarda. Bütün gün kızları düşünüyorum, çok iyi kız tavlama taktikleri biliyorum. Yakışıklıda biriyim ama hâlâ sevgilim yok. Arada yasak olmasına rağmen arkadaşlarla kızların olduğu kata gidiyoruz. Ama hâlâ tavlayamadım :( bir de kafama acayip kızları takmış durumdayım normal mi?
Sal kızları ya boş iş. Ben denedim s.çtım. Hep red. Çok havalılar, benciller. Reddedilmeye değmez. Çöp duygular.

Yeni konular

Geri
Yukarı