Arkadaş ve sevgilim neden yok?

• Konuyu başlatan 569801
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 15
  • Görüntüleme 724
Gibi, ama bir şekilde konuşmuyorlar, sadece vakit geçirmek için konuşuyorlar gibi çok belli.
Zaten çoğu da beni sevmiyormuş bunu ciddi ciddi yüzüme söyleyen bile oldu.
Dostum hepsi böyle diyorsa sorun sendedir üzgünüm. Hataların sohbetinin sarmaması, eğlenceli olmaman, insanlara istemeden küçük düşürmen, soğuk davranman gibi şeyler olabilir. En iyisi onlara neden seni sevmediklerini sormak. Böylece öğrenip düzeltmeye çalışabilirsin.

Dostum hepsi böyle diyorsa sorun sendedir üzgünüm. Hataların sohbetinin sarmaması, eğlenceli olmaman, insanlara istemeden küçük düşürmen, soğuk davranman gibi şeyler olabilir. En iyisi onlara neden seni sevmediklerini sormak.
Sorun zaten bende, ben diğer insanlara suç atmıyorum. Sohbetim sarsa dahi onları sürekli güldürsem vs dahi yine aynısı oluyor. Sonra ben de içime kapandım.

En iyisi onlara neden seni sevmediklerini sormak. Böylece öğrenip düzeltmeye çalışabilirsin.
Sordum ama hiçbirinden tatmin edici bir yanıt almadım.

Arkadaşlar şu ana kadar ne bir arkadaş ne de bir sevgilim oldu. Ben nerede hata yapıyorum? Bu hatayı nasıl bulabilirim? Beni yakından tanımıyorsunuz elbette ama en azından hatamı nasıl bulabilirim? Ya da hata bende mi? Bıktım yalnız olmaktan, dışarıda insanlar gülüp eğleniyor ben bilgisayar başında somurtarak oturuyorum.
Git konuş insanlarla demeyin, hayatım bunları denemekle geçti.

Emin olun doğru insan karşınıza çıkacaktır. Böyle şeyleri kafanıza takmayın.

Geri
Yukarı