Sevgilimin ailesi çok katı

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Talha Hraloğlu

Decapat
Yer
Kocaeli
Daha fazla  
Meslek
Marketçilik
Sevgilimin ailesi çok üstüne düşüyor ama bu onu korumaktan çok takıntıya dönüşmüş gibi annesi asla 5 dakika dahi dışarı çıkmasına falan izin vermiyor dershane çıkışlarından evine kadar eşlik edebilirsem ediyorum bu konuda ne yapabilirim yani onunla daha çok nasıl vakit geçirebilirim?

Normal bence. Türkiye içerisinde çeşit çeşit aile yapısı var ve sende birine denk gelmişin. Zamanla düzelir diye düşünüyorum.

Sevgilimin ailesi çok üstüne düşüyor ama bu onu korumaktan çok takıntıya dönüşmüş gibi annesi asla 5 dakika dahi dışarı çıkmasına falan izin vermiyor dershane çıkışlarından evine kadar eşlik edebilirsem ediyorum bu konuda ne yapabilirim yani onunla daha çok nasıl vakit geçirebilirim?
Tanışabilirsiniz diyeceğim ama o işleri daha kötü duruma sokabilir detay vermeniz gerek.

Eğer kız seni seviyorsa aile falan dinlemez. Aranıza bir kural sokuyorsa sana ilgisi yok demektir.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı