Sevgilinin olmaması eksiklik midir?

The Appropriate

Kilopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Selamlar. Konu başında belirttiğim gibi bu durum sizce bir eksiklik midir yoksa kafa rahatlığı mıdır? Yanıtlarınız için şimdiden teşekkür ediyorum.
Dipnot: 20 yaşındayım ve bu zamana kadar hiç sevgilim olmadı.

20 yaşına kadar hiç olmaması ikili ilişkilerde tecrübe edinme konusunda biraz eksikliktir. Tabii kendini sevgili bulmak için zorla demiyorum ama adım atmak için iyi bir zaman. Her ilişki sonsuza kadar sürmediğinden ileride de kafanı dinleyecek bolca vaktin olur. Tecrübe ne kadar geç edinirse bazı şeyler de o kadar zorlaşır.

Yok diyenlere hiç aldanma. Hayatımda yaşadığım en güzel dönemleri yaşıyorum. Kız arkadaşım beni gerçekten çok mutlu ediyor, ben de onu. Birini mutlu etmek o kadar güzel bir şey ki. Her anımda yanımda, ben de onun. Maddi ve manevi destek. Eğleniyoruz ve birbirmizi mutlu ediyoruz. Aşk güzel şeymiş yahu.

Birincisi bu konu kimseyi ilgilendirmez, kimse bu konu üzerinden sizin eksiklik durumunuzu belirleyemez. İkinci olarak da bu yaşa kadar karşı cinsten birisiyle ilişki yaşamamış olmak ileride hayatınızda zorluk çıkarabilir. Yani tecrübe konusunda eksik sayılırsınız. Ama bu yine dert edilecek bir durum değildir, eğer birisine karşı hisleriniz varsa gidip açıklarsınız ve durum bu şekilde kötü veya iyi yönde ilerler. Ama birisiyle ilişki kurmak hoş şeyler, söylenen sözler vesaire. Ama genelde kötü bitiyor sonları :).

Geri
Yukarı