21 yıldır sevgilinin olmaması

19 yıldır sevgilinin olmaması ile konuya katılıyorum. Liseye yeni başladığımda 12.sınıflardan bir kıza açılmayı düşünmüştüm sonra kızın mezun olucağı aklıma gelince vazgeçtim. 11.sınıfın ilk döneminde de okulda bir kızla aram baya iyiydi sürekli okulda dışarıda sohbet ederdik benim şansıma pandemi başladı sonra daha ne kızı görebildim ne de okulu. Geçen sene üni 1.sınıfta sınıfta bir kızla aram iyiydi yine sohbet felan kız bu sene başka bir bölüme geçti. Bıraktım artık bu kadar benden. 😀

Sakın bak sakın ciddi ilişki manyaklığına girme eğer girersen bu günlerini o kadar çok özleyeceksin ki. Git önüne gelene yürü gelişine yaşa takıl gez eğlen ciddi ilişki derdine düşme yapılacak en büyük aptallık kendim tecrübe ettim.

Sakın bak sakın ciddi ilişki manyaklığına girme eğer girersen bu günlerini o kadar çok özleyeceksin ki. Git önüne gelene yürü gelişine yaşa takıl gez eğlen ciddi ilişki derdine düşme yapılacak en büyük aptallık kendim tecrübe ettim.
Girdik cezasını da çektik hocam.

Girdik cezasını da çektik hocam.
Boş iş ilişki olayları. Kendine yeni hobiler edin kendini geliştir onun dışında herkes bunalımda eskisi gibi hiçbir şeyin zevki yok artık hocam. İnstagram'da gördüğümüz o mutlu hayatların hepsi sahte hiçbir şey dışarıdan göründüğü gibi değil.

Dostum fazla takıyorsun. Benim de 20 yaşına kadar olmamıştı ve olması için 1 kere bile gayret göstermemiştim. Zamanı gelince zaten her türlü olacak. Sen sevin ki bu yaşına kadar saçma bir ilişkiye girmemişsin. Umarım olacak ilişkin de saçma olmaz, kendin gibi birisi çıkar umarım karşına.

Çok saçma bir düşünce. Bir gün ciddi düşündüğün insan da aynı senin dediğin gibi birisi olursa hoşuna gider mi? Meraktan soruyorum. Yani yolda her gördüğü erkeği kesen, ona yazan herkese cevap yazan biriyle beraber olsan mutlu olur muydun?

Saçma sapan, mantıklı, mantıksız, kısa uzun fark etmez hocam artık deneyimlemek istiyorum. Dedikleriniz avutma sadece geçerliliği yok çok.

Bu tarz düşünenler çoğunlukla pişman oluyor. Saçma bir ilişkiye girdiğinde yapacağın diğer ilişkilerde bile korku başlar, gerilim başlar. Kendinizi saçma bir konuma sokmayın boşuna.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı