Sevgilinize Laf Atsalar Ne Yapardınız?

Siz Olsanız Ne Yapardınız?

• Sevdiğimin daha sonra bana tepki vereceğini bilsem bile duymamazlıktan gelirim.

Oy: 15 22,1%
  • Dayak yiyeceğimi bilsem bile karşılık veririm.

Oy: 53 77,9%

• Oy verenlerin toplamı
    68
Arkadaşlar hala, içeriğinde ego barındıran cevaplar geliyor :) 2 dakika mantıklı davranın diyorum.

Gider kız arkadaşını güzelce evine bırakırsın, ailesine sapasağlam teslim edersin.
Sonra o arkadaşları bulur, gerekli işlemi yapar Şişli Etfal Eğitim ve Araştırma Hastahanesi acil otoparkına bırakırsın :)

Yanında, değer verdiğin bir insan varken yapılan artistik hareketler hoş durumlara yol açmıyor. Burada lise kavgalarından bahsetmiyoruz, tanımadığın insanlardan gelecek zararı kestiremezsin.
İşsizin tekinin attığı lafın karşılığını 1 saat geç versen bir şey kaybetmezsin. Hatta daha hazırlıklı gidersin, eğlenceli bile olur. Yaptığın işten zevk alarak kırarsın kemiklerini.
Sevdiğiniz insanları bu kadar kolay tehlikeye sokmayın. Varsa bir gücünüz mantıklı harcayın.
Kendinizi, birer devlet yönetiyormuş gibi yönetin derim :) Öncesini sonrasını hesap edin.

10 parmağı yirmişer kere kütletip sorarım, "Kardeşim sorun mu var?". O da kasmadı ağız burun ekran kartı işlemci dalarım herife. O gazla dayak yiyeceğimi, yesem bile farkedeceğimi düşünmüyorum.

Gider kız arkadaşını güzelce evine bırakırsın, ailesine sapasağlam teslim edersin.
Sonra o arkadaşları bulur, gerekli işlemi yapar Şişli Etfal Eğitim ve Araştırma Hastahanesi acil otoparkına bırakırsın :).
Ben Cerrahpaşa Tıp'a bırakırdım. Oranın ortopedistleri daha iyi hocam... [emoji23]

Ayrıca nasıl bir forummuşuz biz arkadaş? Tüm saplar bir araya gelip forum kurmuşuz gibi... [emoji28]

Ben Cerrahpaşa Tıp'a bırakırdım. Oranın ortopedistleri daha iyi hocam...
emoji23.png

Ayrıca nasıl bir forummuşuz biz arkadaş? Tüm saplar bir araya gelip forum kurmuşuz gibi...
emoji28.png
Ben saplar ailesi üyesi değilim, siz bakın artık bir çaresine :) Bu arada bilerek kötü hastahaneyi yazdım, maksat kemikler yanlış kaynasın tekrar kırmak zorunda kalsınlar, ince düşünürüm :D

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı