Sevgilinize Laf Atsalar Ne Yapardınız?

Siz Olsanız Ne Yapardınız?

• Sevdiğimin daha sonra bana tepki vereceğini bilsem bile duymamazlıktan gelirim.

Oy: 15 22,1%
  • Dayak yiyeceğimi bilsem bile karşılık veririm.

Oy: 53 77,9%

• Oy verenlerin toplamı
    68
Kendini artist zanneden tipleri hiç sevmem. Ne terbiyesiz adamlarsınız olum siz ? diye sorardım, sonra ikilerlerdi bende arkalarından o, onların terbiyesizliği derdim ama istanbulun kötü semtlerinde dahi kimse kimsenin sevgilisine laf atmaz, delikanlılık meselesi. ;) Anca köşe başlarındaki gruplar laf atar başıboş dolaşan kızlara bu tip şeyler olunca da şunlara bi girsem demiyorum değil. :kızgın:

Elini tuttuğun kızı koruyamayıp 2 3 tane boş serserinin attıkları laflarla yerin dibine sokacaksam ne diye sevgili oldum?

Ben böyle şeyleri yediremiyorum. Hele bir bayana yapıldıysa. Büyük ihtimal kavga çıkar. Ya o beni ya ben onu. Yanındakini ezdirip gitti dedirtceğime delikanlı gibi dayak yedi dedirtirim.

Elini tuttuğun kızı koruyamayıp 2 3 tane boş serserinin attıkları laflarla yerin dibine sokacaksam ne diye sevgili oldum?

Ben böyle şeyleri yediremiyorum. Hele bir bayana yapıldıysa. Büyük ihtimal kavga çıkar. Ya o beni ya ben onu. Yanındakini ezdirip gitti dedirtceğime delikanlı gibi dayak yedi dedirtirim.
Helal be.

Kalabalık bir çete sözkonusuysa yapacak bir şey yok. :D

Aklıma The Walking Dead'de Negan'ın grubunun Rick'inkilere yaptıkları geliyor da, çok bir seçenek sözkonusu değil.

Ama bir iki serseri ise tozu dumana katardım.

Tabii o tozu dumanı yutmak ta var. :D

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı