Seyyar satıcılık yapmak

Tanıdık ise söyle durumunuza göre aylık bir miktar alırlar satışınızı takip edecek halleri yokya.
Atıyorum günde 300TL kazandın sende de 100TL kazandım adam nereden bilecek ne kadar kazandın.
Aylık düzenli bir para almıyorlar mı yani ? Benim söylediğim paranın belli bir yüzdesini mi alıyorlar sadece ? Seyyar satış arabasına falan ihtiyacım yok bu arada.

Belediye başkanı ile bağlantın varsa konuştur torpili, bul yolunu. Türkiye'de yaşıyorsun kanun, kitap bir yere kadar başkan onayı verirse kralı gelse dokunamaz.
İyi de hocam ne diyeceğim yani nasıl bir torpil bu ? Abi bana bir izin yaz ya mı diyeceğim yani :) Ne diyeceğim adama ?

İyi de hocam ne diyeceğim yani nasıl bir torpil bu ? Abi bana bir izin yaz ya mı diyeceğim yani :) Ne diyeceğim adama ?

Bağlantııs olan sensin çıkacaksın karşısına bol bol "başkanım" diye hitap ederek ne yapmak istediğini söyleyeceksin, önüne gelene abi çekip, köprüyü geçene kadar ayıya dayı diyeceksin. Başkanla direkt bağlantın yoksa da aradaki kişilere yağ çek işte bana ne soruyorsun plan senin planın.

İzinsiz satış yasak. Usulüne uyun.
Hocam usülünde bir usülü olur değil mi ? Attığımız adım vergi hocam. Uyulacak gibi değil ki.
Bağlantııs olan sensin çıkacaksın karşısına bol bol "başkanım" diye hitap ederek ne yapmak istediğini söyleyeceksin, önüne gelene abi çekip, köprüyü geçene kadar ayıya dayı diyeceksin. Başkanla direkt bağlantın yoksa da aradaki kişilere yağ çek işte bana ne soruyorsun plan senin planın.
Yok şükür direkt bağlantım var telefonunu falan biliyorum geçen davet ettik hatta icabet etti o da davetimize sağ olsun ama yani bana kalıcı bir izin verebilir mi ki ?

Son düzenleme:
Hocam usülünde bir usülü olur değil mi ? Attığımız adım vergi hocam. Uyulacak gibi değil ki. Türkiye' de torpilsiz yaşayan benim gözümde uzaylıdır. Çok zor hocam Allah düşürmesin valla torpilsiz Türkiye'de bilmiyorum yani.

Yok şükür direkt bağlantım var telefonunu falan biliyorum geçen davet ettik hatta icabet etti o da davetimize sağ olsun ama yani bana kalıcı bir izin verebilir mi ki ?
Hocam bunu yapmayın işte. Umarım bunu yapıpta yarın bir gün torpil dönüyor diye yakınmazsınız bir kurumda.

Yok şükür direkt bağlantım var telefonunu falan biliyorum geçen davet ettik icabet etti o da davetimize sağ olsun ama yani bana kalıcı bir izin verebilir mi ki ?

Biraz muhabbetin varsa her şeyi yapar sen merak etme. Bu işler "sen beni gör, ben de seni görürüm" şeklindedir. Dilenci, ihtiyaç sahibi gibi değil de iş yapıp para kazanmak isteyen birisi gibi görün. Para muhabbetini açma, sırası var onun. Sen işine bak, ilişkileri sıcak tut gerisi kolay.

Biraz muhabbetin varsa her şeyi yapar sen merak etme. Bu işler "sen beni gör, ben de seni görürüm" şeklindedir. Dilenci, ihtiyaç sahibi gibi değil de iş yapıp para kazanmak isteyen birisi gibi görün. Para muhabbetini açma, sırası var onun. Sen işine bak, ilişkileri sıcak tut gerisi kolay.
Hocam ben başkanı arayıp ne diyeceğim ? :)

İzin alın belediyeden torpil yapmadan. Vergili yasal kazanç iyidir hocam.
Hocam iyidir de aylık bir getiriri olmaz ki o zaman ne kadarını alıyorlar paranın ?

Geri
Yukarı